0

حمایت از سفر احمدی‌نژاد به ابوموسی/ امارات تحت‌تأثیر صهیونیست‌هاست

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

حمایت از سفر احمدی‌نژاد به ابوموسی/ امارات تحت‌تأثیر صهیونیست‌هاست

نسخه چاپيارسال به دوستان
الهیان در گفت‌وگو با فارس مطرح کرد
حمایت از سفر احمدی‌نژاد به ابوموسی/ امارات تحت‌تأثیر صهیونیست‌هاست

خبرگزاری فارس: عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: موضع‌گیری‌های امارات در مورد سفر رئیس جمهور به جزایر سه‌گانه تحت تأثیر لابی صهیونیست‌ها صورت می‌گیرد.

خبرگزاری فارس: حمایت از سفر احمدی‌نژاد به ابوموسی/ امارات تحت‌تأثیر صهیونیست‌هاست

زهره الهیان نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس با محکوم کردن موضع‌گیری اخیر امارات متحده عربی و برخی کشورهای اتحادیه عرب در قبال سفر رئیس جمهور کشورمان به جزیره ابوموسی گفت: مبانی حقوقی و تاریخی مالکیت ایران بر جزایر کاملا متقن و مستحکم است و هیچ خدشه‌ای  با این گونه اظهارات بر مالکیت ایران بر این جزایر وارد نخواهد شد.

وی در ادامه افزود: مجلس شورای اسلامی از سفر رئیس جمهور به جزایر سه‌گانه حمایت کرده و این سفر را کاملا به‌جا و به‌موقع می‌داند.

عضو کمیسیون امنیت ملی تصریح کرد: این قبیل اظهارات امارات و کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس متأثر از لابی صهیونیست بوده و رژیم صهیونیستی به دنبال پروژه ایران هراسی خود به دنبال ایجاد اختلاف میان کشورهای حوزه خلیج فارس است که در شرایط کنونی این پروژه خود را در اظهارات بی‌پایه و اساس از سوی کشورهای عربی در رابطه با مالکیت ایران بر جزایر سه‌گانه نشان می‌دهد.

الهیان اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران از دولتمردان کشورهای حاشیه خلیج فارس و به ویژه امارات می‌خواهد تا استقلال رأی خود را حفظ کرده تحت تأثیر این اختلاف‌افکنی‌های لابی صهیونیستی قرار نگیرند.

انتهای پیام/

 
 
یک شنبه 27 فروردین 1391  2:00 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها