0

26 بازيکن به تيم نوجوانان دعوت شدند

 
hojat20
hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر

26 بازيکن به تيم نوجوانان دعوت شدند


26 بازيکن به تيم نوجوانان دعوت شدند
 

سرمربي تيم ملي فوتبال نوجوانان ايران 26 بازيکن را به تيم ملي دعوت کرد.


 به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، علی دوستی‌مهر سرمربی تیم ملی نوجوانان درباره آخرین وضعیت این تیم، گفت: پیش از شرکت در تورنمنت قزاقستان 26 بازیکن را به اردو دعوت می‌کنیم و پس از اینکه از یک تا 7 اردیبهشت بازیکنان در اردو هستند و با 18 بازیکن پا به تورنمنت قزاقستان خواهیم گذاشت.بازیکنان باید بعداز ظهر روز اول اردیبهشت خودشان را به اردوی تیم ملی واقع در کمپ معرفی کنند.

 وی ادامه داد: بهترین بازیکنان را به تورنمنت قزاقستان خواهیم برد که طی آن بتوانیم در این تورنمنت به رتبه‌ای در شأن فوتبال ایران برسیم.

 دوستی مهر درپایان درباره سیدبندی رقابت‌های مقدماتی جام جهانی 2013 نوجوانان جهان در امارات و قهرمانی رقابت‌های نوجوانان آسیا در تهران گفت: باید از فدراسیون فوتبال بابت گرفتن این میزبانی تشکر کرد چرا که با حضور ما در سید یک و گروه یک این رقابت‌ها راه برای صعود به جام جهانی و تکرار قهرمانی هموار شده است.


 وی گفت: امیدواریم با تدارکات خوبی که فدراسیون و کمیته جوانان در نظر می‌گیرد بتوانیم تیم ملی نوجوانان را به جام جهانی ببریم و دیگر تیم‌های فدراسیون فوتبال ازجوانان گرفته تا زیر 22 سال و تیم ملی فوتبال بزرگسالان و همچنین تیم‌های فوتبال بانوان و فوتسال و فوتبال ساحلی دررقابت‌های بین المللی پیش رو موفق باشند.

 سرمربی تیم ملی نوجوانان اسامی بازیکنان را به این ترتیب اعلام کرد:

 سید سجاد سید، میلاد ورمزیار، سید مجید حسینی، کمیل حق زاده، میلاد داعی، امیر نصرآزادانی، مجتبی مقتدایی، صادق محرمی، علی شعبانی، علی هزامی، ساسان جافری، عرفان وجدانی، سعید عزت اللهی، سید محمد هرم الحسینی، رضا کرملا چعب، امیرمحمد مظلوم، محمد خسروی، علی ریگی، مهدی صدقیان، علی نوری، پارسا سلیمی، شروین کاظمی، محمد نادری، محسن دیانی، کیوان هاشمی و سعید سالمی

 

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

یک شنبه 27 فروردین 1391  10:24 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها