0

حبس سه روزه سارق در منزل ضدسرقت

 
qodrat
qodrat
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 12046
محل سکونت : تهران

حبس سه روزه سارق در منزل ضدسرقت

 

   

سارق میانسالی كه از راه كانال كولر وارد منزلی شده بود، به دلیل وجود در ضد سرقت آپارتمان مدت سه روز در محل جرم محبوس شده و سرانجام توسط ماموران پلیس نجات یافت.

 

به گزارش خبرنگار«حوادث» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، ماموران كلانتری ۱۰۳ گاندی در ساعت ۱۹، سیزدهم فروردین ماه سال جاری در پی دریافت خبری از مركز فوریت های پلیسی ۱۱۰ در جریان احتمال حضور یك سارق داخل یك منزل مسكونی در خیابان نفت شمالی قرار گرفتند.

 

ماموران كلانتری با حضور در صحنه حادثه دریافتند كه پنجره این منزل كه ساكنان آن در مسافرت به سر می بردند باز بوده و همچنین در ورودی ضد سرقت این آپارتمان نیز تخریب شده است.

 

با افزایش احتمال وجود سارق یا سارقان احتمالی در منزل خالی از سكنه، ماموران با انجام اقدامات حفاظتی لازم و همچنین محاصره منزل در یك اقدام ضربتی و غافلگیرانه وارد منزل شدند كه پس از ورود به منزل دریافتند كه یك سارق با در دست داشتن ابزار آلات ساده در حال تخریب گاو صندوق منزل است كه ماموران این سارق را در محل جرم دستگیر كردند كه در بازرسی بدنی از متهم مقادیر زیادی طلا و زیور آلات نیز كشف و ضبط شد.

 

به گزارش ایسنا، با انتقال متهم به كلانتری ماموران در تحقیقات اولیه دریافتند كه این سارق ۵۸ ساله كه «قاسم – هـ» معروف به (قاسم كچل) نام دارد؛ دارای سوابق متعدد كیفری در زمینه سرقت منزل است كه مدت هفت سال نیز در زندان به سربرده است.

 

متهم در اعترافات خود عنوان كرد كه مدت سه روز پیش با شناسایی این منزل كه خالی از سكنه بود از طریق نرده ها خود را به پشت بام رسانده و از طریق كانال كولر اقدام به ورود به منزل كرده است.

 

قاسم در ادامه اعترافات خود عنوان كرد كه در ابتدا اقدام به جمع آوری طلا و لوازم زینتی و گرانقیمت كرده بود و پس از آن كه قصد داشت كه از منزل خارج شود اما با توجه به آن كه آپارتمان مذكور در طبقه هفتم ساختمان قرار داشته و در منزل نیز ضد سرقت بود، وی به مدت سه روز در منزل محبوس شده بود.

 

متهم در اعترافات خود عنوان كرد: از آنجایی كه راه فراری نداشته در منزل مالباخته اتراق كرده كه در بررسی بیشتر از منزل این افراد متوجه گاو صندوق شده و قصد باز كردن این گاو صندوق را داشت كه توسط پلیس دستگیر می شود.

 

متهم در ادامه اعترافات خود ضمن اعتراف به چندین فقره سرقت دیگر از منازل شمال تهران عنوان كرد كه اموال سرقتی را به فردی مالخر در بازار تهران می فروخته است كه با توجه به رسیدگی تخصصی به پرونده و همچنین شناسایی مالباختگان و دستگیری مالخر متهم به همراه پرونده تشكیل شده به پایگاه سوم پلیس آگاهی ارجاع داده شده است.

یک شنبه 20 فروردین 1391  10:09 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها