0

کیس آیفون مخصوص کودکان

 
javid1000
javid1000
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : دی 1390 
تعداد پست ها : 53859
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

کیس آیفون مخصوص کودکان

e8ef fisher price iphone case کیس آیفون مخصوص کودکان

این روزها اپلیکشن های بسیار خوب و مفیدی برای کودکان و در گروه های سنی مختلف وجود دارد . اما فرض کنید که می خواهید به فرزند یا برادر و خواهر ۴ یا ۵ ساله خود و یا حتی کمتر موضوعی را از روی آیفونتان نشان دهید و یا او را بوسیله آیفونتان برای مدتی سرگرم کنید ، فقط لحظه ای به این موضوع فکر کنید که دستان این کودک کثیف باشد و با انگشت خود که بعلت استفاده از مواد غذایی مختلف چسبناک شده ، بخواهد با آیفون شما بازی کند ، آیا باز هم گوشی خود را در اختیارش قرار می دهید ؟

برای رفع این مشکل به تازگی کیسی مخصوص کودکان طراحی شده که با قرار دادن آیفون درون آن می توانید کودک را به راحتی سرگرم کنید ، بدون ترس از خراب شدن با کثیف شدن آن . این کیس ابزار مناسبی برای سرگرم کردن کودک است . کودک به راحتی می تواند با آن بازی کند ، آن را لیس بزند و یا بدلیل در آوردن دندان ، آن را برروی لثه خود بکشد ! البته از این کیس می توانید برای محافظت از آیپاد خود هم استفاده کنید .

شما دو راه برای استفاده از دستگاه دارید ، یا اینکه دکمه HOME را بلوک کنید و یا اینکه آن را باز کنید (برای کودکانی که سن بیشتری دارند و به آنها اعتماد دارید !) ، در این حالت بچه ها می توانند از اپلیکشن مورد علاقه خود استفاده کنند . بعد از استفاده و بازی کردن کودک ، بدون هیچگونه مشکلی می توانید آیفون خود را در آورده و کیس را نیز در صورتی که چسبناک شده ، بشویید !

نکته آخر اینکه این کیس مفید با دستگاههای آیفون (۳G, 3GS, 4, 4S) و آیپاد (نسل ۲nd, 3rd, 4th) سازگاری کامل دارد . قیمت این کیس ۱۹.۹۹ دلار می باشد .

مدیریت:تالارهای دانشگاه،دانشجو

مدیریت سابق تالارهای تلفن همراه

صفحه اختصاصی:

civilica.com/p/98085

اولین مدرسه عشق که تأسیس شد  /  درس عشق علی و فاطمه تدریس شد
گـل ادم چـو سـرشـتن به کاه ازلــی  /  اولـین کلمه که آمـوختند علـی بود علـی

سه شنبه 8 فروردین 1391  3:32 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها