0

کمک سونی برای باریکتر کردن آیفون 5

 
javid1000
javid1000
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : دی 1390 
تعداد پست ها : 53859
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

کمک سونی برای باریکتر کردن آیفون 5

 

iPhone 5 Camera by Sony کمک سونی برای باریکتر کردن آیفون 5

شرکت سونی در حال توسعه و ساخت سنسور جدید CMOS می باشد که به دلیل عرض کمتر آن ، ساخت اسمارت فون های جدید با ضخامت کمتری امکان پذیر خواهد بود . البته این موضوع را هم فراموش نکنیم که کیفیت عکس ها نیز بالاتر خواهد بود .

سونی ادعا می کند سنسورهای جدید با ارائه تعداد پیکسل بالاتر، کیفیت تصویر فوق العاده ، سرعت سریع تر و ویژگی های بسیار پیشرفته است و این در حالی است که این دوربین دارای اندازه ای جمع و جور تر می باشد. دوربین های جدید برای شرایط کم نور و روشنایی بیش از حد بهینه سازی شده اند و ویژگی منحصر به فرد سونی RGBW و HDR باعث بهبود فیلمبرداری خواهد شد.

آیفون ۴ اس اکنون از دوربین ۸ مگاپیکسلی شرکت سونی بهره می برد و قرار است نسل بعدی آیفون ، آیفون ۵ امسال معرفی گردد . همانطور که در شایعات نیز آمده بود قرار است آیفون ۵ از آیفون ۴ ای نازکتر باشد و اکنون با این محصول سونی به نظر می رسد که تا حدی می توان به شایعات رنگ حقیقت داد .

سوال اینجاست که محصول جدید اپل هر چقدر هم باریک باشد آیا از اسمارت فون Huawei Ascend P1 S باریکتر خواهد بود؟ بهتر است بدانید Ascend P1 S ضخامتی ۶.۶۸ میلی متر دارد و در حال حاضر باریکترین اسمارت فون دنیا محسوب می شود .

مدیریت:تالارهای دانشگاه،دانشجو

مدیریت سابق تالارهای تلفن همراه

صفحه اختصاصی:

civilica.com/p/98085

اولین مدرسه عشق که تأسیس شد  /  درس عشق علی و فاطمه تدریس شد
گـل ادم چـو سـرشـتن به کاه ازلــی  /  اولـین کلمه که آمـوختند علـی بود علـی

سه شنبه 8 فروردین 1391  3:25 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها