0

کالبد شکافی گالکسی نوت سامسونگ

 
javid1000
javid1000
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : دی 1390 
تعداد پست ها : 53859
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

کالبد شکافی گالکسی نوت سامسونگ

 کالبد شکافی گالکسی نوت سامسونگ

گالکسی نوت یکی از محصولات سامسونگ است که توانسته توجه بسیاری از علاقمندان به گوشی های تلفن همراه را به خود جلب نماید . اگر دوست دارید نگاهی به قطعات و اجزا تشکیل دهنده تبلت یا بهتر بگوییم اسمارت فون گالکسی نوت سامسونگ بیاندازید با ما همراه باشید .

 کالبد شکافی گالکسی نوت سامسونگ

۱. قلم مخصوص نوت یا S Pen

واقعا گالکسی نوت بدون S Pen می تواند دستگاه مفیدی باشد ؟ شاید بدون آن یک دستگاه فوق العاده عالی باشد ولی مسلما تجربه برابر با وجود قلم را ندارد . S Pen با استفاده از فن آوری القای الکترومغناطیسی کار می کند و حساسیت فشار آن برابر با استفاده از یک قلم معمولی است .

۲. OCTA /On-Cell TSP AMOLED

صفحه نمایش ۵.۲۹ اینچی اچ دی Super-AMOLED با رزولوشن ۱۲۸۰ در ۸۰۰ که با پانل لمسی (TSP) ترکیب شده است .

۳. Digitizer

این قسمت در واقع در تعامل با قلم کار می کند که تعیین کننده مکان نوک قلم و میزان حساسیت و فشار آن می باشد .

۴. Bracket

قسمت bracket در واقع همان ستون فقرات گالکسی نوت است که برای نگهداری همه قطعات و البته حداکثر استفاده از فضای موجود می باشد .

 کالبد شکافی گالکسی نوت سامسونگ

۵. Main PCB

این قسمت همان مادربرد گالکسی نوت است که بیش از ۱۰۰۰ بخش مختلف برروی آن قرار دارد . در قسمت ۵-۱ بخش هایی مانند Acceleration Sensor که برای تشخیص جهت چرخش دستگاه می باشد ، مثلا در هنگام انجام بازی و یا برای داشتن صفحه ای عریض تر . بخش Gyro Sensor که برای تشخیص حرکت بالا ، پائین و یا حرکت به یک سمت دستگاه می باشد .

Proximity Sensor که برای تشخیص یک شئ که به دستگاه نزدیک میشود استفاده می گردد که برای شرایطی است که شما مشغول انجام کاری هستید و مثلا شما در همان لحظه یک تماس تلفنی را دریافت می کنید ، و شما ناخواسته برروی دکمه جواب دادن کلیک می کنید ، این بخش برای جلوگیری از انجام این کار است . بخش Light Sensor ، که برای تشخیص روشنایی و تنظیم آن قرار داده شده است .

همچنین در این بخش قسمت های Bluetooth ، Wi-Fi و NFC قرار گرفته است . البته در این بخش ، WACOM IC قرار دارد که برای تشخیص حرکت قلم می باشد . بخش های دیگری مانند دوربین جلو ، DMB و GPS نیز در این قسمت قرار دارند .

در قسمت ۵-۲ یا بخش پشت برد اصلی این دستگاه ، حافظه اصلی دستگاه ، چیپ ارتباطی و مدرن LTE ، پروسسور ۲ هسته ای آن و دوربین جلو به همراه فلاش آن قرار گرفته است .

 کالبد شکافی گالکسی نوت سامسونگ

۶. Rear case

بخشی که در آن انواع سیم ها و آنتن ها قرار گرفته است .

۷. Battery Cover

پوشش مربوط به باتری که البته محافظ آنتن NFC نیز می باشد .

مدیریت:تالارهای دانشگاه،دانشجو

مدیریت سابق تالارهای تلفن همراه

صفحه اختصاصی:

civilica.com/p/98085

اولین مدرسه عشق که تأسیس شد  /  درس عشق علی و فاطمه تدریس شد
گـل ادم چـو سـرشـتن به کاه ازلــی  /  اولـین کلمه که آمـوختند علـی بود علـی

سه شنبه 8 فروردین 1391  1:58 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها