0

پيروزي پرگل دورتموند با درخشش کاگاوا

 
sarhang
sarhang
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : آذر 1388 
تعداد پست ها : 969
محل سکونت : فارس

پيروزي پرگل دورتموند با درخشش کاگاوا

پيروزي پرگل دورتموند با درخشش کاگاوا
 

بروسيا دورتموند با اين برد فاصله خود را در صدر جدول با بايرن مونيخ به پنج امتياز برگرداند.


   بروسیا دورتموند توانست در ورزشگاه راین انرگی، کلن را با شش گل در هم بکوبد و فاصله را در صدر جدول مجددا به پنج امتیاز برساند.

قهرمان فصل پیش بازی را خوب آغاز نکرد و بازیکنان پاس‌های اشتباه فراوانی دادند و در مناطق خطرناکی توپ را از دست دادند. در دقیقه 13 بود که آنها ناگهان به خود آمدند. سانتر مارتین لانیگ از سمت راست را میلیووی نوواکوویچ با ضربه سری چرخان وارد دروازه رومن وایدنفلر کرد که جای‌گیری بسیار بدی داشت.

دورتموند سپس بازی بهتری ارائه داد و دروازه میشاییل رنسینگ را بارها به خطر انداخت. در دقیقه 26 بود که لوکاس پیشچک روی سانتر عالی مارسل شلمتزر با ضربه سری ماهرانه دروازه رنسینگ را گشود.

دورتموند سوار بازی شد و البته کلن هم در دقیقه 38 موقعیت خوبی را از دست داد. لوکاس پودولسکی با وایدنفلر تک‌به‌تک شد اما ضربه بد او را دروازه‌بان دورتموند گرفت.

دورتموند در دقیقه 47 گل دوم را زد. سانتر پیشچک به شینجی کاگاوا رسید و او با ضربه‌ای دیدنی توپ را وارد دروازه رنسینگ کرد.

بازیکن ژاپنی به درخشش ادامه داد و در دقیقه 52 با پاس پشت پایی فوق‌العاده توپ را به روبرت لواندوفسکی رساند تا این بازیکن هم گل‌زنی کند.

ایلکای گون‌دوغان هم در دقیقه 79 نام خود را به لیست گلزنان افزود. روی حرکت یک و دوی او و کاگاوا بود که این ملی‌پوش آلمانی ترکیه‌ای‌تبار به‌آسانی گل چهارم را زد.

کاگاوا در دقیقه 80 گل پنجم را هم به ثمر رساند. او سانتر پیشچک را به گل تبدیل کرد.

در نهایت ایوان پریشیچ تازه‌وارد در دقیقه 84 گل آخر بازی را زد تا دورتموند بازی را شش بر یک ببرد و با 62 امتیاز و پنج امتیاز اختلاف با بایرن مونیخ در صدر جدول قرار بگیرد. کلن هم با 28 امتیاز چهاردهم است ولی با منطقه سقوط تنها یک امتیاز فاصله دارد.

: دروغگو با دروغ گوئی خود سه چیز را به دست می آورد

خشم خدا را نسبت به خود -

نگاه تحقیر آمیز مردم را نسبت به خود -

دشمنی فرشتگان را نسبت به خود -

امیر المومنین ، امام علی علیه السلام

  اَللهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج

دوشنبه 7 فروردین 1391  8:05 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها