0

برتری یوه مقابل اینتر و آتش بازی دورتموند

 
qodrat
qodrat
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 12046
محل سکونت : تهران

برتری یوه مقابل اینتر و آتش بازی دورتموند

 يوونتوس دو گل زد تا فاصله را با ميلان صدرنشين به چهار امتياز کاهش دهد. اينتر هم در رده هشتم ماند.

به گزارش افکارنیوز به نقل از ورزش سه، یوونتوس که به تازگی میلان را در جام حذفی کنار زده بود با اعتماد به نفس بازی را آغاز کرد ولی اولین موقعیت جدی را اینتری‌ها ساختند. مایکون از سمت راست مثل همیشه گریخت، و توپ را برای دیه‌گو میلیتو سانتر کرد اما او توپ را مستقیما به سمت جیان‌لوییجی بوفون زد.

مردان کونته همچنان توپ را در دست داشتند اما نمی‌توانستند چندان موقعیت ایجاد کنند. البته یک بار ضربه سر الساندرو ماتری را ژولیو سزار گرفت و یک بار هم ضربه خود ماتری از بالای دروازه به بیرون رفت.
 
سپس نوبت به اینتر رسید که بازی خود را تحمیل کند. دژان استانکوویچ روی یک صحنه توپ را از کلودیو مارکیزیو در میانه میدان گرفت و پاسی بلند و قطری به میلیتو داد. او به‌خوبی توپ را مهار کرد و وارد محوطه جریمه شد و دو بار به توپ ضربه زد که هیچ‌کدام به گل تبدیل نشد.
 
در نیمه دوم نوبت به اینتر رسید که توپ را در اختیار بگیرد اما نتواند موقعیتی ایجاد کند!
 
یوونتوس برخلاف جریان بازی در دقیقه ۵۷ به گل رسید. آندره‌آ پیرلو کرنری را از سمت راست ارسال کرد که به مارتین کاسرس رسید و او در محوطه شش‌قدم با ضربه سر اولین گل خود در این فصل سری آ را به ثمر رساند.
 
اینتر به‌شدت حمله کرد تا به گل تساوی برسد اما خط دفاعی این تیم شکننده‌تر شد و یوونتوس در دقیقه ۷۰ از این موضوع بهره برد. پاس عمقی دیدنی آرتورو ویدال مقابل پای دل‌پیرو فرود آمد و او با ضربه‌ای نرم دروازه سزار پیش‌آمده را باز کرد.
 
فابیو کوالیارلا و جورجیو کیه‌لینی می‌توانستند در دقایق پایانی بازی گل‌زنی کنند اما بازی در نهایت با همان نتیجه به پایان رسید تا یوونتوس فاصله را با میلان به چهار امتیاز کاهش دهد. اینتر هم هشتم ماند و اکنون ۱۰ امتیاز با لاتزیو، تیم سوم جدول فاصله دارد؛ آنها برای رسیدن به لیگ قهرمانان باید این ۱۰ امتیاز اختلاف را جبران کنند.
دوشنبه 7 فروردین 1391  9:52 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها