0

کارگردان گشت ارشاد: سر فیلم من را مثل گوسفند بریدند

 
qodrat
qodrat
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 12046
محل سکونت : تهران

کارگردان گشت ارشاد: سر فیلم من را مثل گوسفند بریدند

 ثابت می‌کنم که تمامی سخنرانی‌های نماز جمعه، راهپیمایی‌های انصار، پاره کردن بیلبوردها و... توسط برخی از اهالی سینما جهت‌‍دهی شده و دلیل مهم آن این است که این فیلم در جشنواره سی‌ام فیلم فجر بدون مشکل اکران شد و حالا برای اکران عمومی به مشکل برخورده است.


کارگردان فیلم «گشت ارشاد» با اشاره به این که برخی از اهالی سینما مسائل اخیر را برای اکران فیلمش ایجاد کرده‌اند، گفت: این افراد برای من کاملا شناخته شده هستند و خطاب به آنها می‌خواهم بگویم فیلم من را مانند گوسفند ذبح کردید و سر آن را بریدید اما این قصه برای فیلم‌های خودتان هم تکرار خواهد شد.
 
سعید سهیلی در گفت‌وگو با سینماپرس، درباره اتفاقات اخیر اکران نوروز 91 که موجب پایین کشیده شدن فیلم «گشت ارشاد» از سینماهای شهرستان‌ها و برخی سینماهای تهران، بیانیه حوزه هنری و جلسه فوق‌العاده شورای صنفی نمایش شد، به اظهارنظر پرداخت.
 
وی گفت: این ضربه، از داخل سینما و بچه‌های خود سینما به فیلم من وارد شده است و کاملا برایم روشن است اما برای این که برای عامه مردم مشخص شود، دلایل خود را جمع آوری کرده‌ام و ثابت می‌کنم که تمامی سخنرانی‌های نماز جمعه، راهپیمایی‌های انصار، پاره کردن بیلبوردها و... توسط برخی از اهالی سینما جهت‌‍دهی شده و دلیل مهم آن این است که این فیلم در جشنواره سی‌ام فیلم فجر بدون مشکل اکران شد و حالا برای اکران عمومی به مشکل برخورده است.
 
سهیلی گفت: این افراد برای من کاملا شناخته شده هستند و خطاب به آنها می‌خواهم بگویم فیلم من را مانند گوسفند ذبح کردید و سر آن را بریدید اما منتظر باشید که فیلم‌های خودتان هم اکران خواهد شد و این اتفاق - نه از جانب من که از سوی سینماگران دیگر- برای شما تکرار می‌شود.
یک شنبه 6 فروردین 1391  3:36 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها