0

افزایش 36 درصدی تصادفات منجر به فوت در جاده‌های هرمزگان

 
qodrat
qodrat
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 12046
محل سکونت : تهران

افزایش 36 درصدی تصادفات منجر به فوت در جاده‌های هرمزگان

 فرمانده پلیس راه استان هرمزگان بیشترین علل تصادفات را سرعت غیر مجاز، خستگی و خواب‌آلودگی و رعایت نکردن فاصله طولی مجاز از خودروی جلو دانست

فرمانده پلیس راه استان هرمزگان گفت: با افزایش 36 درصدی تصادفات منجر به فوت در ایام نوروز 91 در جاده‌های استان هرمزگان رو به‌رو بودیم.

 

 

سرهنگ "علی مجیدزاده" در گفت‌وگو با ایسنا، افزود: در این مدت شاهد 16 فقره تصادف منجر به فوت در جاده‌های استان هرمزگان بودیم که متأسفانه 17 نفر از هموطنان جان خود را از دست دادند.

 

 

وی با بیان اینکه جاده‌های هرمزگان در نوروز 91 با افزایش 66 درصدی در تصادفات مجروحی همراه بوده است، اظهار کرد: در این خصوص 74 فقره تصادف انجام شد که 120 نفر مجروح شدند.

 

 

 

فرمانده پلیس راه استان هرمزگان بیشترین علل تصادفات را سرعت غیر مجاز، خستگی و خواب‌آلودگی و رعایت نکردن فاصله طولی مجاز از خودروی جلو دانست و گفت: محور بندرعباس - سیرجان، شرق و غرب هرمزگان به ترتیب بیشترین حوادث جاده‌ای را در ایام نوروز 91 داشتند.

 

 

 

مجیدزاده در پایان از استقرار 300 نیروی پلیس به همراه 50 دستگاه به صورت محسوس و نامحسوس در جاده‌های استان هرمزگان برای کنترل بهتر و کاهش تصادفات خبرداد. 


یک شنبه 6 فروردین 1391  2:57 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها