0

رئیس شبکه دامپزشکی شهرضا خبر داد: کشف لاشه دو گراز وحشی قبل از عرضه در شهرضا

 
haj_ghodrat_allah
haj_ghodrat_allah
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : اسفند 1387 
تعداد پست ها : 2703
محل سکونت : اصفهان

رئیس شبکه دامپزشکی شهرضا خبر داد: کشف لاشه دو گراز وحشی قبل از عرضه در شهرضا

خبرگزاری فارس: رئیس شبکه دامپزشکی شهرضا گفت: لاشه‌های دو گراز وحشی قبل از عرضه در شهرستان شهرضا کشف و ضبط شد.

خبرگزاری فارس: کشف لاشه دو گراز وحشی قبل از عرضه در شهرضا

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرضا، حمید رضا امیری بعد از ظهر امروز با بیان این مطلب در جمع خبرنگاران اظهار کرد: لاشه دو گراز عظیم‌الجثه وحشی که به منظور فروش در شهرضا توسط فروشندگان دوره گرد وارد شهرستان شده بود، قبل از توزیع توسط مأموران شبکه دامپزشکی شهرضا کشف و ضبط شد.

وی ادامه داد: مأموران اکیپ بازرسی و نظارت بهداشت مواد غذایی شهرضا در حین بازرسی و گشت زنی در سطح شهر موفق به کشف  این محموله گوشتی شدند.

رئیس شبکه دامپزشکی شهرضا با اشاره به لزوم توجه شهروندان به وضعیت ظاهری محصولات گوشتی و دامی قبل از خرید افزود: افراد باید با دقت کامل در هنگام خرید محصولات گوشتی اقدام کنند و فقط از مراکز تایید شده و تحت نظارت شبکه دامپزشکی و بهداشت که محصولات آنها مهمور به مهر و سیبل دامپزشکی است، خرید کنند.

وی ضمن رد هرگونه شایعه در خصوص محموله گوشتی کشف شده، بیان داشت: شهروندان اطمینان داشته باشند که این محموله قبل از توزیع کشف شده است و حتی کم‌ترین مقدار آن نیز در سطح شهرستان توزیع نشده است و متخلفان به همراه پرونده تحویل مقامات قضایی و انتظامی شده‌اند.

امیری اضافه کرد: از تمامی شهروندان تقاضا داریم در صورت مشاهده هرگونه مورد مشکوک اعم از گوشت بی کیفیت و یا فاقد مهر دامپزشکی و یا فروش محصولات دامی و گوشتی به صورت دست فروشی و دوره گردی به سرعت مراتب را به اداره دامپزشکی شهرضا گزارش دهند.

یک شنبه 6 فروردین 1391  12:26 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها