0

طالع بيني امروز يكشنبه 6 فروردين 91

 
ahmadfeiz
ahmadfeiz
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1390 
تعداد پست ها : 20214
محل سکونت : تهران

طالع بيني امروز يكشنبه 6 فروردين 91

فروردین
اگر یکی از قرارهایتان بی نتیجه باشد نباید فکر کنید به هیچ جا نمی رسید. البته این بار این حق را دارید که صبرتان را از دست بدهید. دیگران را مجبور نکنید آن کاری را که می خواهید انجام دهند. تنها به آن ها بفهمانید که می خواهید تجربه کسب کنید و آن موقع است که شما را جدی می گیرند.

اردیبهشت
اگر برای موضوع مالی برنامه ریزی کرده اید انتظار نداشته باشید زود نتیجه دهد. شماهمیشه عجولتر از سایرین هستید. البته به این خاطر نیست که کم صبر هستید بلکه از تاخیر در کارها کسل و بی حوصله می شوید. به خاطر داشته باشید که جواب تان را از جایی که اصلاً‌ انتظار ندارید می گیرید.

خرداد
به طور کلی احساس بیماری می کنید، احساس خوبی ندارید و نمی توانید مشکلات دیگران را حل کنید یا مسئولیت های آنها را بپذیرید حتی دوستان نزدیک. سعی کنید مراقب باشید دیگران از شما سوء استفاده نکنند.

تبر
شما زود تر می توانید در مورد یک برنامه یا یک نقشه تصمیم بگیرید تا دیگران.پافشاری در یک موضوع هیچ چیز را حل نمی کند.دفعه دیگر شما پیشنهاد بدهید و این بار را به عهده دیگران بگذراید.

مرداد
امروز برای یکی از افراد خانواده تان مشکل مالی پیش می آید. اگرچه شما عموماً در ایندنیا آخرین کسی هستید که اکراه و بی میلی را تحمل می کنید، نمی توانید مانع موارد خاصی که ذهن شما را در دست گرفته و شما را به ستوه آورده، شوید. سعی کنید از قرض دادن و یا قرض گرفتن اشیاء پرارزش و غیر قابل جایزین خودداری کنید. چرا که ممکن است تبدیل به دستورالعملی برای یک حادثه شود.

شهریور
ستارگان بر روابط شما تاکید دارند.امروز با شخصی آشنا می شوید که در رابطه با موضوعی خوش بین و مشتاق است.شاید کمی ناراحت شوید.زیرا احساس می کنید آنها واقع بین و منطقی نیستند.اگر این موضوع را به آنها بگویید به انسانی تبدیل می شوید که دوست دارد شادی های دیگران را خراب کند!

مهر
اگر که تصمیم به رژیم غذایی و یا محتاطانه تر خوردن داشتید،خبر خوشی برای تان ندارم چرا که امروز قدرت اراده شما کمتر شده و شما ممکن است در خورن غذاهای مورد علاقه تان زیاده روی کنید.همه سعی تان را می کنید که از شر این وسوسه خلاص شوید ولی در نهایت دوام نخواهید آورد و برای انجام این کار خود احساس غرور خواهید کرد.

آبان
امروز می توانید بسیار موفق باشید.تمام حمایت ها و کمک هایی را که لازم دارید در اختیارتان می باشد.نصیحت و پیشنهادی را که یک شخص به شما می دهد بیش از طلا ارزش دارد.حتی اگر فکر می کنید خودتان همه چیز را می دانید باز هم بد نیست که بپرسید،هم چنین احترام بیشتری بدست می آورید.

آذر
امروز تمایل ندارید کارهای زیادی را در برنامه تان بگنجانید خوردن یک ناهار آسوده در کنار خانواده یا دوستان نزدیک بزرگترین فشاری است که امروز می خواهید در برنامه خود داشته باشید. اگر قرار باشد همه چیز طبق خواسته شما پیش برود. شما حتی خشنود تر خواهید بود. اگر یک نفر دیگر آشپزی را بعهده بگیرد، و به احتمال زیاد همینطور خواهد شد. پشتتان را به عقب تکیه دهید، استراحت کنید و لذت ببرید!

دی
چرا هنوز اصرار دارید که امید و آرزو تنها برای دیگران است؟ شما هم به اندازه دیگران حق انتخاب برای آینده تان را دارید. شما امروز افکاری شگفت آور دارید که خوب است آن ها را جدی بگیرید. اگر موضوع شراکت باعث ناراحتی شماست بهتر است بدانید که فکر کردن به آن تنها اوضاع را بدتر می کند.

بهمن
امروز هم صحبت های شما زیاد قابل اطمینان نیستند.بنابراین شاید بهتر باشد که خودتان کارها را انجام دهید یا زمانی را صرف انجام کارهای خود کنید. همچنین ممکن است بین شما و شخصی جدایی بیفتد و هر کدام از شما می خواهد که نظر دیگری را عوض کند اگر می خواهید گفتگوی مفیدی داشته باشید و آشتی کنید باید یکی از شما دو نفر اشتباه خود را بپذیرید.

اسفند
امروز دستی بر وقایع دارید و اگر دیگران را وادار کنید که به آنها بپیوندند خوشحالتر خواهید شد. اگر خودتان مجبور هستید که تنها وارد عمل شوید سعی کنید هر انتقاد و نق زدن را نادیده بگیرید. اما شما می دانید که چگونه نقش خود را بازی کنید بنابراین خانواده تان را به یک مسیر جادویی سوق دهید. شما درک خواهید کرد که مقدار زیادی هم صحبت دارید

پیامبر (ص): صبر اگر به بیقراری رسید دعا مستجاب می شود.

عزیز ما قرنهاست که چشم انتظار به ما دارد!

یک شنبه 6 فروردین 1391  11:31 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها