0

تهراني‌ها «گشت ارشاد» را پسنديدند

 
hasantaleb
hasantaleb
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : شهریور 1387 
تعداد پست ها : 58933
محل سکونت : اصفهان

تهراني‌ها «گشت ارشاد» را پسنديدند

جام جم آنلاين: فيلم «گشت ارشاد» به كارگرداني سعيد سهيلي با فروش نزديك به 300 ميليون تومان، بيشترين استقبال را در ميان فيلم‌هاي اكران نوروزي داشته است.

دفتر پخش حوزه‌ هنري نيز فروش «قلاده‌هاي طلا» ساخته‌ ابوالقاسم طالبي را تا شب گذشته (جمعه) نزديك به 200 ميليون تومان در تهران اعلام كرد.

اين فيلم كه در 25 سينماي تهران در حال اكران است، فروش‌اش طي روزهاي اخير افزايش يافته، بطوري كه در روز گذشته (جمعه) 61 ميليون تومان فروش داشت.

سيد جمال ساداتيان، تهيه‌كننده و پخش‌كننده‌ «انتهاي خيابان هشتم» به كارگرداني عليرضا اميني فروش اين فيلم را حدود 90 ميليون تومان اعلام كرد و گفت: با وجود اينكه تبليغات تلويزيوني خيلي كمي داريم و هنوز تبليغات شهري نيز نداريم، اما اين فروش طي يك هفته در 10 سينما بد نيست.

عبداله عليخاني، تهيه‌كننده و پخش‌كننده‌ «خصوصي» ساخته‌ محمدحسين فرحبخش نيز با اعلام رقم 52 ميليون و 400 هزار تومان براي اين فيلم در تهران به ايسنا گفت: فيلم در 18 سينما در حال اكران است و فروش آن از روزي سه ميليون آغاز شد و به روزي 12 ميليون تومان رسيده است.

وي از سانس فوق‌العاده‌ي سينما آزادي و پرديس ملت در ساعت يك‌و نيم بامداد شب گذشته براي «خصوصي» خبر داد.

سيد احمد نجفي، تهيه‌كننده‌ فيلم «فيتيله و ماه پيشوني» ساخته‌ آرش معيريان -ديگر فيلم اكران نوروزي- از رقم فروش آن اظهار بي‌اطلاعي كرد و گفت: من ديشب از سفر برگشته‌ام و اطلاعي از فروش فيلم ندارم. ضمن اينكه برنامه‌ريزي اصلي ما هم براي مدارس و زمان بازشدن آنها است.(ايسنا)

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

یک شنبه 6 فروردین 1391  2:14 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها