0

ترافیک سنگین در محور کرج به تهران

 
qodrat
qodrat
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 12046
محل سکونت : تهران

ترافیک سنگین در محور کرج به تهران

 رئیس پلیس راهور کشور گفت: اغلب راه‌های منتهی به پایتخت از ترافیک نیمه سنگین برخوردارند و ترافیک در محور کرج به تهران سنگین است.

به گزارش افکارنیوز،سرهنگ مهماندار تصریح کرد: با توجه به بازگشت موج اول سفرهای نوروزی، در محورهای قم - تهران، ساوه - تهران، هراز - تهران، چالوس - کرج، فیروزکوه به سمت شمال، سمنان به تهران و ورودی شهرهای بزرگ ترافیک نیمه سنگین است.

وی اضافه کرد: در حال حاضر محور کرج - تهران و تهران - کرج که محور شریانی غرب و شمال کشور است از ترافیک سنگینی برخوردار است.
 
سرهنگ مهماندار در بخش خبری شبکه اول سیما، در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه برای امشب چه محدودیت‌های ترافیکی در نظر گرفته شده است، گفت: در جاده‌های کشور براساس نیاز یکسری محدودیت‌های تردد و یک‌طرفه کردن جاده‌ها را داشتیم و عبور کامیون را ممنوع کردیم و به ویژه تا ساعت ۲۴ امشب تردد خودروها در محور چالوس به سمت کرج از مرزن‌آباد به سمت میدان امیرکبیر کرج و همچنین محور هراز از آبسک تا انتهای رودهن به صورت یکطرفه خواهد بود.
 
به گزارش فارس، وی همچنین رانندگی با خستگی و خواب‌آلودگی، تجاوز به چپ و سبقت غیرمجاز را از بیشترین علت‌های بروز حوادث جاده‌ای خواند و از هموطنان خواست در هنگام مسافرت با رعایت قوانین و بستن کمربند ایمنی برای سرنشینان جلو و عقب و حفظ فاصله با خودروی مقابل از بروز حوادث دلخراش جلوگیری کنند.
شنبه 5 فروردین 1391  10:00 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها