0

اسكان شبي 40 هزار مهمان نوروزي در مدارس استان اصفهان

 
ahmadfeiz
ahmadfeiz
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1390 
تعداد پست ها : 20214
محل سکونت : تهران

اسكان شبي 40 هزار مهمان نوروزي در مدارس استان اصفهان

مديركل آموزش و پرورش استان اصفهان با بيان اينكه استان اصفهان رتبه اول كشور را در پذيرايي از مهمانان نوروزي سال 90 از وزارت آموزش و پرورش كسب كرد، گفت: امسال با پيش بيني هاي به عمل آمده، شبي 40 هزار مهمان نوروزي را با تمام تجهيزات لازم اسكان و پذيرايي خواهيم كرد.
«سيدمجيد عامليان» در نشستي با خبرنگاران افزود: بالغ بر 700 مكان براي پذيرايي از مهمانان نوروزي توسط آموزش و پرورش استان اصفهان تجهيز شده است كه مي تواند تمامي امكانات لازم را فراهم سازد.
وي درباره اسكان مسافران فرهنگي و غيرفرهنگي در مدارس استان گفت: آموزش و پرورش استان اصفهان مثل سال هاي گذشته از 28 اسفند تا پايان تعطيلات نوروزي به مسافران سرويس دهي مي كند.
مديركل آموزش و پرورش استان اصفهان با اعلام اينكه امسال بخشي از مسافران را به صورت اينترنتي ثبت نام كرده است، اضافه كرد: امسال محل هاي اسكان از نظر كيفيت و تجهيزات به سه دسته الف، ب و ج تقسيم شده است كه بند ج در اصفهان وجود ندارد.
وي در عين حال يادآور شد: كلاس هاي تجهيز شده براي مسافران داراي تمامي امكانات از جمله يخچال، تلويزيون، فرش، پتو، ملحفه، بالش و سرويس هاي يكبار مصرف همچنين حمام و آبدارخانه است.
عامليان پذيرايي از مهمانان با گز و يك وعده غذاي گرم، بسته هاي فرهنگي و سرگرمي هاي كودكانه براي فرزندان آنها را از ديگر مزاياي سفر به اصفهان ذكر كرد.

پیامبر (ص): صبر اگر به بیقراری رسید دعا مستجاب می شود.

عزیز ما قرنهاست که چشم انتظار به ما دارد!

جمعه 4 فروردین 1391  7:15 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها