0

ارایه خدمات سلامت به مسافران نوروزی در 108 نقطه كشور

 
qodrat
qodrat
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 12046
محل سکونت : تهران

ارایه خدمات سلامت به مسافران نوروزی در 108 نقطه كشور

تهران - رییس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر گفت: اعضای این سازمان در شش روز گذشته و از زمان آغاز اجرای طرح راهنمایی مسافران نوروزی، در 108 نقطه كشور به مسافران نوروزی خدمات سلامت ارایه كرده اند.

 

 'محمد جعفریان' روز پنجشنبه در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی ایرنا افزود: طرح راهنمایی مسافران نوروزی با مشاركت 18 هزار جوان عضو این سازمان و برپایی یك هزار چادر راهنمایی مسافران نوروزی در مبادی ورودی و خروجی شهرها و اماكن تاریخی سراسر كشور از 25 اسفند سال گذشته(1390) آغاز شد و تا 15 فروردین سال 1391 ادامه دارد.

وی با یادآوری آنكه در شش روز گذشته از آغاز اجرای این طرح، دو میلیون و 376 هزار و 900 نفر به چادرهای این طرح در شهرهای مختلف كشور مراجعه كرده اند، گفت: همچنین در مدت گذشته، دو میلیون و 91 هزار بسته اقلام امدادی و فرهنگی در میان مسافران نوروزی توزیع شده است.

جعفریان به برپایی چادرهای اقامه نماز در كنار چادرهای راهنمایی مسافران اشاره كرد و افزود: در شش روز گذشته، 383 هزار و 500 نفر از مسافران در این چادرها به اقامه نماز پرداخته اند.

رییس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر، همچنین به راه اندازی سامانه تلفنی مهرگویان اشاره كرد و گفت: هموطنان می‌توانند در سراسر كشور از طریق تماس با شماره تلفن 6427-021 و وارد كردن كدهای مورد نظر، از یك سو پیام‌‌های امدادی و كمك‌های اولیه را شنیده، و از سوی دیگر از طریق گوش كردن به پیام‌های فرهنگی مذهبی و ایرانگردی در ایام نوروز، ساعات خوشی را سپری كنند.

به گفته جعفریان، در شش روز گذشته، هفت هزار و 911 نفر از مسافران نوروزی با این سامانه تلفانی تماس داشته اند.

پنج شنبه 3 فروردین 1391  3:04 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها