0

معترضان خواستار برکناری رئیس پلیس نیویورک شدند

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

معترضان خواستار برکناری رئیس پلیس نیویورک شدند

نسخه چاپيارسال به دوستان
معترضان خواستار برکناری رئیس پلیس نیویورک شدند

خبرگزاری فارس: شماری از اعضای جنبش اشغال وال استریت با برگزاری تظاهراتی، خواستار برکناری رئیس پلیس شهر نیویورک به دلیل رفتار خشونت‌آمیز با معترضان شدند.

خبرگزاری فارس: معترضان خواستار برکناری رئیس پلیس نیویورک شدند

به گزارش فارس به نقل از پایگاه خبری "نیویورک‌دیلی‌نیوز"، معترضان جنبش‌وال استریت به همراه سیاه پوستان، مسلمانان و ساکنین لاتین‌تبار "نیویورک" روز گذشته طی تظاهراتی خواستار کناره‌گیری "ری کلی" رئیس پلیس نیویورک از سمت خود شدند.

بر اساس این گزارش، تظاهرات‌کنندگان با حمل پلاکاردهایی که بر روی آن شعار "کلی باید برود"نوشته شده بود، خواستار استعفای کلی به دنبال استفاده از شیوه‌های خشن در برخورد با معترضان شدند.

معترضان رویکرد پلیس این شهر با آنها، در مراسم گرامیداشت ششمین ماه آغاز این اعتراضات را  نژادپرستانه و خشن ارزیابی کردند.مسلمانان نیز با پیوستن به دیگر معترضان، اعتراضات خود را به نظارت بر جوامع اسلامی در نیویورک -که چندی پیش خبر آنها در رسانه ها مخابره شد- ابراز داشتند.

پلیس آمریکا شنبه شب ۲۷ اسفند ( ۱۷ مارس) و در ششمین ماه از آغاز جنبش تصرف وال استریت با حمله به معترضان، افرادی را که قصد داشتند پارک زاکوتی را مجددا تصرف کنند، دستگیر کرد؛ پارک زاکوتی کانون مبارزه علیه وال استریت در منطقه مالی نیویورک محسوب می‌شود.

انتهای‌پیام/ط.ص

 
 
چهارشنبه 2 فروردین 1391  5:58 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها