0

پارلمان پاکستان خواستار توقف حملات هواپیما‌های بدون‌سرنشین آمریکا شد

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

پارلمان پاکستان خواستار توقف حملات هواپیما‌های بدون‌سرنشین آمریکا شد

نسخه چاپيارسال به دوستان
پارلمان پاکستان خواستار توقف حملات هواپیما‌های بدون‌سرنشین آمریکا شد

خبرگزاری فارس: یک کمیسیون پارلمان پاکستان با اشاره به ضرورت بازنگری روابط این کشور با آمریکا، خواستار توقف حملات هواپیما‌های بدون سرنشین آمریکا شد.

خبرگزاری فارس: پارلمان پاکستان خواستار توقف حملات هواپیما‌های بدون‌سرنشین آمریکا شد

به گزارش فارس به نقل از خبرگزاری رویترز، "رضا ربانی" رئیس این کمیسیون که در صحن پارلمان پاکستان سخنرانی می‌کرد با تاکید بر بازنگری روابط اسلام‌آباد- واشنگتن خواستار توقف حملات هواپیما‌های بدون سرنشین آمریکا شد و از مقامات آمریکایی خواست تا به دلیل حمله هوایی ناتو در 26 نوامبر به مناطق شمالی که منجر به کشته‌شدن 24 سرباز پاکستانی شد، از این کشور عذرخواهی کنند.

 

بنا بر این گزارش، روابط دو کشور پس از این حمله به شدت تیره شده و دولت پاکستان اعلام کرده هرگونه از سرگیری همکاری‌ها به ویژه در زمینه مبارزه علیه تروریسم منوط به بازنگری در روابط دوجانبه است.

 

رویترز افزود: دولت اوباما به شدت به همکاری دولت پاکستان برای مبارزه با تروریسم نیاز دارد و این درحالی است که پاکستان مسیر انتقال تدارکات مورد میاز ناتو در افغانستان را به دلیل حادثه 26 نوامبر مسدود کرده است.

 

ربانی همچنین تصریح کرد اگر مسیر انتقال تدارکات ناتو به نیرو‌های خارجی مستقر در افغانستان زمانی بازگردد، از محموله‌های عبوری آنها مالیات اخذ خواهد شد.

 

انتهای پیام/ق

 
 
سه شنبه 1 فروردین 1391  6:00 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها