0

اخبار كوتاه از فوتبال

ahmadfeiz
ahmadfeiz
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 20214

اخبار كوتاه از فوتبال

بررسي حريفان تداركاتي تيم ملي فوتبال
كارلوس كي روش كه پس از ديدار تيم ملي فوتبال ايران برابر قطر به مرخصي رفته بود و در مراسم قرعه كشي آخرين مرحله رقابت هاي انتخابي جام جهاني برزيل در مالزي هم حضور داشت، صبح پنج شنبه به ايران بازگشت.او در اولين برنامه اش ديروز با علي كفاشيان رئيس فدراسيون فوتبال جلسه اي را درخصوص برنامه هاي آتي تيم ملي بويژه درخواست هايش براي حريفان تداركاتي اين تيم برگزار كرد.
لغو دربي گيلان
در شرايطي كه قرار بود دو تيم داماش و ملوان ديروز در استاديوم سردار جنگل رشت برگزار كننده دربي گيلان باشند، به دليل شدت بارش برف و شرايط نامساعد جوي در رشت، اين ديدار لغو شد و با نظر مسئولان فدراسيون فوتبال اين ديدار در تاريخ ديگري برگزار خواهد شد.اين در شرايطي است كه تيم داوري به همراه ناظر و نماينده فدراسيون فوتبال صبح ديروز پس از بازديد از استاديوم سردار جنگل رشت، تصميم گرفتند اين ديدار را در چمن مصنوعي ورزشگاه شهيد عضدي رشت برگزار كنند كه با تداوم بارش برف، اين امر نيز ميسر نشد. گويا قرار شده اين ديدار چهارم فروردين ماه سال آينده برگزار شود.
مديرروستا نگران بركناري اش نيست
در شرايطي كه اين روزها زمزمه بركناري اصفر مديرروستا شنيده مي شود، سرمربي تيم شهرداري در پاسخ به سوالي مبني بر احتمال بركناري اش با شكست مقابل صبا گفت: من نگران اين موضوع نيستم، چرا كه وجدانم راضي است. من با جان و دل براي شهرداري كار كرده ام و حتي در صورت بركناري خيالم راحت است كه كم كاري نكرده ام. البته هنوز در اين خصوص چيزي به من نگفته اند و حرفي از بركناري ام مطرح نبوده است.
دژاگه يكي از 5 گلزن برتر هفته بيست و پنجم بوندس ليگا
تلويزيون آلمان ستاره ايراني تيم فوتبال ولفسبورگ آلمان را به عنوان يكي از پنج گلزن برتر هفته گذشته بوندس ليگا(بيست و پنجم) انتخاب كرد.شبكه ز.د.اف جمعه شب دقايقي قبل از شروع مسابقات هفته بيست و ششم بوندس ليگا و مصاف هوفن هايم و اشتوتگارت(پيروزي 2 بر يك اشتوتگارت) اقدام به انتخاب زيباترين گل هاي هفته گذشته كرد كه به اين منظور گل دوم سفيد و سبزپوشان ولفسبورگ در پيروزي 3 بر 2 مقابل بايرلوركوزن كه توسط بازيكن 24 ساله ايراني زده شد، توسط كارشناسان شبكه فوق مورد گزينش قرار گرفت.
چك سفيد تاتنهام براي خوزه مورينيو
دانيل لوي رئيس باشگاه تاتنهام در صورتي كه اتحاديه فوتبال انگليس هري ردنپ سرمربي اين تيم را براي هدايت تيم ملي به كاربگيرد ، قصد دارد يك معامله بزرگ انجام دهد. او از سرمربي رئال مادريد خواسته است مبلغ مورد نظر خود را براي عقد قرارداد با اين تيم تعيين كند.آقاي خاص كه هميشه از آرزوي خود براي بازگشت به ليگ برتر انگليس سخن گفته بود، چندي پيش اعلام كرد كه مي خواهد در تابستان از رئال مادريد برود.او به تازگي يك خانه هم در لندن براي اقامت خانواده اش خريد و گمانه زني ها براي پيوستن او به يكي از دو باشگاه تاتنهام و چلسي را قوت بخشيد.
مسي: هيچ وقت از بارسلونا نمي روم
ليونل مسي مي خواهد بقيه دوران فعاليت حرفه اي خود را در تيم قهرمان اروپا بگذراند و معتقد است بارسلونا يكي از بزرگترين تيم هاي تمام دوران فوتبال است.ليونل مسي گفت: واقعيت اين است كه نظر من اين بوده كه هميشه در بارسلونا بمانم و بقيه دوران بازي خود را در اينجا بگذرانم.وي در گفت و گو با اسكاي اسپورتس افزود: همانطور كه هميشه گفته ام هيچ كس از آينده خبر ندارد اما اگر تصميم در اختيار من باشد، بقيه دوران فعاليت حرفه اي خود را در بارسلونا مي مانم. هيچگاه تيمي را نديده ام كه بهتر از تيم امروز بارسلونا فوتبال بازي كند.
بهترين مربي دنيا از نظر گوارديولا
پپ گوارديولا، سرمربي بارسا، مارسلو بيلسا را بهترين مربي دنيا ناميد و معتقد است صعود بيلبائو به يك چهارم نهايي ليگ اروپا با عبور از منچستريونايتد، حاصل بازي خوب اين تيم بوده است. شاگردان بيلسا موفق شدند منچستريونايتد را شكست دهند و راهي مرحله يك چهارم نهايي ليگ اروپا شوند.
يك فرانسوي مربي جديد تيم عقيلي
پيير لوشانتير به عنوان مربي جديد تيم فوتبال باشگاه العربي قطر كه هادي عقيلي از ايران در آن حضور دارد،انتخاب شد. وي جايگزين پائولو سيلاس مربي برزيلي سابق تيم فوتبال باشگاه العربي شده كه بتازگي از اين تيم بركنار شده بود.

پیامبر (ص): صبر اگر به بیقراری رسید دعا مستجاب می شود.

عزیز ما قرنهاست که چشم انتظار به ما دارد!

سه شنبه 1 فروردین 1391  5:47 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها