0

خبر خوش بنياد شهيد براي آزادگان در آخرين روز سال

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

خبر خوش بنياد شهيد براي آزادگان در آخرين روز سال

  

خبر خوش بنياد شهيد براي آزادگان در آخرين روز سال

معاون رئيس جمهور و رئيس بنياد شهيد و امور ايثارگران گفت: با پيگيري اين بنياد و دستور صريح دكتر احمدي نژاد رئيس جمهور، هيئت دولت پرداخت بخش عمده اي از مطالبات آزادگان عزيز را تصويب كرد.

به گزارش نويد شاهد به نقل از روابط عمومي بنياد شهيد و امور ايثارگران مهندس زريبافان تصريح كرد: بر اساس اين مصوبه، حدود هزار ميليارد تومان از محل جزء ج بند 2 قانون بودجه سال 90 تامين گرديده است تا ما به ازاي هر ماه آزادگي شش ميليون ريال (600 هزار تومان) به مدت دو برابر زمان آزادگي، به آزادگان سرافراز پرداخت گردد.

وي افزود: حقوق معوق آزادگان پس از پرداخت از سوي معاونت برنامه ريزي و نظارت راهبردي رياست جمهوري عينا به حساب افتتاح شده براي آنان در بانك دي واريز خواهد شد.

زريبافان ضمن قدرداني از اهتمام و توجه ويژه رئيس جمهور به اين موضوع، از تحمل و صبوري آزادگان عزيز نيز براي تامين منابع جهت پرداخت مطالبات آنان تشكر و قدرداني كرد.


مديرعامل بانك دي نيز از از افتتاح حساب براي بيش از 43 هزار نفر از آزادگان سرافراز در بانك دي براي واريز معوقات آنان خبر داد. در پي اعلام زريبافان مبني بر پيگيري هاي صورت گرفته به منظور واريز حقوق دوران آزادگي آزادگان در حساب ويژه اي در بانك دي، مديرعامل بانك دي اعلام كرد: با تخصيص منابع لازم از سوي معاونت برنامه ريزي و نظارت راهبردي رييس جمهور، اين امر به زودي تحقق مي يابد.

جمالي افزود: با توجه به توسعه شبكه شعب و زير ساخت هاي فراهم آمده در سال 90، سال آينده شاهد توسعه خدمت رساني بانك دي به مجموعه ايثارگران عزيز و خانواده هاي معزز شهدا خواهيم بود.

مديرعامل بانك دي تصريح كرد: در حال حاضر بيش از 700 هزار نفر از خانواده هاي گرانقدر شهدا و ايثارگران سهامداران اين بانك به شمار مي آيند.
انتهاي پيام
 
 
دوشنبه 29 اسفند 1390  10:41 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها