0

700 خواهر بسیجی دشتی به مناطق عملیاتی اعزام شدند

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

700 خواهر بسیجی دشتی به مناطق عملیاتی اعزام شدند

نسخه چاپيارسال به دوستان
فرمانده سپاه دشتی:
700 خواهر بسیجی دشتی به مناطق عملیاتی اعزام شدند

خبرگزاری فارس: فرمانده سپاه شهرستان دشتی گفت: 700 نفر از خواهران بسیجی شهرستان دشتی در قالب 15 کاروان به مناطق عملیاتی جنوب اعزام شدند.

خبرگزاری فارس: 700 خواهر بسیجی دشتی به مناطق عملیاتی اعزام شدند

به گزارش خبرگزاری فارس از دشتی مراد کاظمی پیش از ظهر امروز در مراسم بدرقه کاروان راهیان‌نور دشتی اظهار داشت: ‌این کاروان‌ها به مدت سه روز از مناطق عملیاتی شلمچه، طلاییه، دوکوهه، فکه، فتح المبین، هویزه، دهلاویه، اروندکنار و یادمان مختلف شهدا بازدید می‌کنند.

کاظمی تصریح کرد: خواهران و برادران بسیجی با شور و اشتیاق خاصی آماده اعزام به مناطق عملیاتی هستند تا با حضور خود در این مناطق با شهداء و امام شهداء و مقام معظم رهبری بیعت کنند.

وی گفت: اعزام کاروان راهیان‌نور به مناطق عملیاتی یکی از کارهای مهم فرهنگی سپاه است و همین امر باعث زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا و انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل‌های آینده است.

کاظمی گفت: حضور در مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس موجب یادآوری رشادت‌ها و ایثارگری‌های شهیدان، جانبازان، آزادگان و رزمندگان اسلام می‌شود.

وی اظهار داشت: درک فضای معنوی مناطق خودبه‌خود سبب انتقال ارزش‌ها می‌شود.

فرمانده سپاه دشتی همچنین با اشاره به تاثیر سفر راهیان‌نور در مقابله با جنگ نرم دشمن گفت: حضور در مناطق عملیاتی جنوب، سکویی برای مبارزه با جنگ نرم دشمن است.

کاظمی یادآور شد: کاروان راهیان‌نور در چهار مرحله در روزهای سوم، ششم و نهم به مناطق عملیاتی اعزام می‌شوند که دو مرحله آن خواهران و دو مرحله آن برادران است.

انتهای پیام/ح20/د

 
 
دوشنبه 29 اسفند 1390  10:37 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها