0

اعضای شورای عالی انقلاب فرهنگی به «راهیان نور» پیوستند

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

اعضای شورای عالی انقلاب فرهنگی به «راهیان نور» پیوستند

نسخه چاپيارسال به دوستان
در گفت‌وگو با فارس عنوان شد
اعضای شورای عالی انقلاب فرهنگی به «راهیان نور» پیوستند

خبرگزاری فارس: 120 نفر از اعضا و مسئولان دبیرخانه‌های شورای عالی انقلاب فرهنگی ضمن پیوستن به کاروان‌های راهیان نور از یادمان‌های دفاع مقدس بازدید کردند.

خبرگزاری فارس: اعضای شورای عالی انقلاب فرهنگی به «راهیان نور» پیوستند

جواد محمدی مدیرکل امور بین‌الملل و سرپرست ارتباطات و رسانه دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی در گفت‌وگو با خبرنگار ایثار و شهادت باشگاه خبری فارس «توانا» اظهار داشت: 120 نفر از اعضا و مسئولان دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی به همراه خانواده‌هاشان عازم سرزمین نور شدند.

وی افزود: کاروان شورای عالی انقلاب فرهنگی در این اردوی 5 روزه که از پنجشنبه آغاز شده است، از یادمان‌های چزابه، شلمچه، طلائیه،‌ خرمشهر، آبادان و پاسگاه زید بازدید خواهند کرد.

محمدی گفت: این کاروان امروز از یادمان‌های سوسنگرد، چزابه و فکه بازدید کردند و فردا نیز به زیارت یادمان شهدی دفاع مقدس در دزفول رفته و همچنین مزار دانبال نبی را در شوش زیارت خواهند کرد.

 

مدیرکل امور بین‌الملل دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی بیان داشت: مسئولان فرهنگی نظام در این اردوی معنوی با آرمان‌های شهدای 8 سال دفاع مقدس که با بذل جان خود برای اعتلای اهداف مقدس نظام جمهوری اسلامی تلاش کردند، تجدید پیمان کرده و قبور مطهر شهدا را زیارت کردند.

محمدی با بیان اینکه اردوی راهیان نور اعضای شورای عالی انقلاب فرهنگی دوشنبه شب به پایان خواهد رسید، گفت: در این سفر افرادی همچون حجت‌الاسلام محمدی عراقی، حجت‌الاسلام پارسانیا، حجت‌الاسلام حاج علی اکبری و برخی دیگر از اعضا و مسئولان دبیرخانه‌های شورای عالی انقلاب فرهنگی حضور داشتند.

انتهای پیام/

 
 
دوشنبه 29 اسفند 1390  10:37 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها