0

حمله گروه الشباب به کاخ ریاست جمهوری سومالی

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

حمله گروه الشباب به کاخ ریاست جمهوری سومالی

نسخه چاپيارسال به دوستان
حمله گروه الشباب به کاخ ریاست جمهوری سومالی

خبرگزاری فارس: به دنبال حمله گروه الشباب به کاخ ریاست‌جمهوری سومالی دست کم 5 نفر در نتیجه برخورد چندین خمپاره به مناطق اطراف کاخ کشته شدند.

خبرگزاری فارس: حمله گروه الشباب به کاخ ریاست جمهوری سومالی

به گزارش فارس به نقل از خبرگزاری فرانسه، شاهدان عینی و نیروهای صلح اتحادیه آفریقا امروز (دوشنبه) اعلام کردند که گروه الشباب با خمپاره کاخ ریاست‌جمهوری سومالی را هدف قرار دادند که دست کم 5 نفر در نتیجه برخورد این خمپار‌ها به اطراف کاخ کشته شدند.

این خمپاره‌ها نیمه شب یک‌شنبه نزدیک یک کمپ پناهندگان منفجر شد.

در این راستا گروه الشباب از هم‌پیمانان شبه نظامیان القاعده سومالی اعلام کرد که بیش از ده‌ها خمپاره به سمت ساختمان ریاست جمهوری پرتاب کرده که تحت تدابیر شدید امنیتی است.

این دومین حمله الشباب به مرکز دولت طی هفته اخیر به شمار می‌آید و سخن‌گوی نیروهای اتحادیه آفریقا اعلام کرد که بیشتر خمپاره‌ها نزدیک به کمپی سقوط کردند که محل استقرار آوارگان بود.

وی گفت: هیچ خمپاره‌ای به ساختمان ریاست جمهوری اصابت نکرده و همه آنها نزدیک کمپ‌ منفجر شدند که منجر به کشته شدن 5 غیرنظامی شد.

اما سخن‌گوی عملیات نظامی الشباب با بیان اینکه این گروه در مبارزه علیه دولت مرکزی سومالی جدی است، گفت: عملیات‌های انتحاری و تیراندازی ما به کاخ ریاست‌جمهوری ادامه می‌یابد.

انتهای پیام/++

 
 
دوشنبه 29 اسفند 1390  10:32 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها