0

حمایت بیش از 700 موسسه جهانی از کاروان "الی بیت‌المقدس"

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

حمایت بیش از 700 موسسه جهانی از کاروان "الی بیت‌المقدس"

نسخه چاپيارسال به دوستان
حمایت بیش از 700 موسسه جهانی از کاروان "الی بیت‌المقدس"

خبرگزاری فارس: سخنگوی رسانه‌ای راهپیمایی جهانی "الی بیت‌المقدس" اعلام کرد که بیش از 700 موسسه از 64 کشور در پنج قاره جهان به طور مستقیم و غیرمستقیم از کاروان "الی بیت‌المقدس" حمایت می‌کنند.

خبرگزاری فارس: حمایت بیش از 700 موسسه جهانی از کاروان "الی بیت‌المقدس"

به گزارش فارس به نقل از شبکه خبری"فلسطین الیوم"، "زاهر البیراوی" اعلام کرد که فعالیت‌های روز زمین فلسطین در تاریخ 30 مارس(11 فروردین) به طور همزمان در بیش از 64 کشور عربی، اسلامی و خارجی برگزار خواهد شد و پیش‌بینی می‌شود که میلیون‌ها نفر در برنامه‌های این روز شرکت کنند.

وی افزود: در کشورهای همسایه فلسطین اشغالی از جمله اردن، لبنان، مصر و سوریه راهپیمایی‌های بزرگی در این روز برگزار خواهد شد و کمیته‌های مردمی و ملی در اردن در تلاش هستند تا هزاران شهروند اردنی را به سمت مرزهای فلسطین اشغالی هدایت کنند.

وی تاکید کرد که هماهنگی‌ها با دولت‌های اردن، مصر و لبنان برای برگزاری این راهپیمایی ادامه دارد و قرار است این راهپیمایی ساعت 11 ظهر برگزار شود.

البیراوی همچنین گفت که بیش از 400 شخصیت جهانی از جمله "ماهاتیر محمد" نخست‌وزیر اسبق مالزی، "دیزموند توتو" دارنده جایزه صلح نوبل، شیخ"رائد صلاح" رئیس جنبش اسلامی فلسطین در اراضی اشغالی سال 1948، "احمد عبیدات" نخست‌وزیر اسبق اردن و تعدادی از شخصیت‌های اردنی، مصری و اروپایی از این راهپیمایی حمایت می‌کنند.

انتهای پیام/.

 

 
 
دوشنبه 29 اسفند 1390  10:29 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها