0

كاهش ۱۵ درصدي قيمت گوشت قرمز

 
qodrat
qodrat
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 12046
محل سکونت : تهران

كاهش ۱۵ درصدي قيمت گوشت قرمز

 مديرعامل شركت پشتيباني امور دام از كاهش ۱۵ درصدي قيمت گوشت قرمز خبر داد و گفت:‌ به دليل توزيع گوشت‌هاي منجمد وارداتي قيمت گوشت قرمز در بازار مصرف كاهش يافته است.

به گزارش افکار نیوز ؛صدرالله دولت در گفت‌وگو با ايسنا تصريح كرد: در حال حاضر هر كيلو گوشت تازه گوسفندي ۲۱ هزار و ۷۸۰ تومان در بازار مصرف عرضه مي‌شود كه پيش از اين ۲۴ هزار و ۷۵۰ تومان بوده است. 

به گفته دولت روزانه ۵۰ تن گوشت گوساله منجمد كه از كشور برزيل وارد شده در بازار تهران توزيع مي‌شود و كليه فروشگاه‌هاي زنجيره‌اي سطح شهر اين نوع گوشت را عرضه مي‌كنند. 
 
مدير عامل شركت پشتيباني امور دام خاطرنشان كرد: هر كيلو گوشت گوساله وارداتي در عمده فروشي هشت هزار و ۸۰۰ تومان و خرده فروشي ۹ هزار و ۲۰۰ تومان فروخته مي‌شود. 
 
وي گفت: روزانه بيش از هزار تن مرغ منجمد به قيمت كيلويي سه هزار و ۱۰۰ تومان كه از توليد داخلي ذخيره شده است، در بازار مصرف توزيع مي‌شود. همچنين مرغ گرم و تازه كه به ميزان فراوان توليد مي‌شود به قيمت چهار هزار و ۲۰۰ تومان در مغازه‌هاي سطح شهر تهران فروخته مي‌شود. 
 
دولت تاكيد كرد: توزيع گوشت قرمز و مرغ تا ۱۵ فروردين ماه ادامه دارد و پس از آن نيز در صورت وجود تقاضا توزيع ادامه مي‌يابد. 
 
مدير عامل شركت پشتيباني امور دام گفت: ذخيره سازي به ميزان كافي صورت گرفته و هر چقدر تقاضا در بازار مصرف باشد، پاسخگو خواهيم بود و هيچ كمبودي در تامين گوشت مرغ و قرمز نداريم.
دوشنبه 29 اسفند 1390  2:08 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها