0

هادي: من سربازم و كاملا در اختيار كادر فني

mahmoodsafari
mahmoodsafari
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 7673

هادي: من سربازم و كاملا در اختيار كادر فني

ورزشي - كشتي، رزمي

1045.jpg

ملي‌پوش سنگين وزن كشتي آزاد معتقد است كادر فني تشخيص درست درباره انتخاب نفر اصلي اعزامي به رقابت‌هاي گزينشي كسب سهميه المپيك را مي‌دهد و در اين زمينه كشتي‌گيران بايد تابع نظر كادر فني باشند.

پرويز هادي ملي‌پوش وزن 120 كيلوگرم كشتي آزاد كه توانست براي دومين بار در رقابت‌هاي آسيايي مدال طلا بگيرد، درباره انتخابش براي مسابقات گزينشي كسب سهميه المپيك اظهار كرد: كادر فني با توجه به مسابقات من در ليگ امسال، به من اعتماد كرد و به رقابت‌هاي آسيايي فرستاد كه توانستم جواب اعتماد آن‌ها را با مدال طلاي آسيا بدهم. با توجه به اين مساله درباره انتخاب من در وزن 120 كيلوگرم براي مسابقات گزينشي تابع نظر كادر فني هستم.

وي ادامه داد: اگر كادر فني اجازه مي‌داد، در جام تختي مسابقه مي‌دادم و روي تشك جواب همه را مي‌دادم، البته در مسابقات ليگ مقابل همه مدعيان وزن 120 كيلوگرم قرار گرفتم و با اقتدار همه را مغلوب كردم.

هادي درباره قهرماني آذرشكيب در جام جهان تختي و انتخاب او براي حضور در اردوي آماده سازي مسابقات گزينشي المپيك گفت: آذرشكيب در چند سال اخير از سوي كادر فني تيم ملي به مسابقات مختلف بين‌المللي رفته و امتحانش را پس داده است. بنابراين كادر فني تصميم نهايي را در خصوص انتخاب نفر اول وزن 120 كيلوگرم مي‌گيرد. كارنامه همه ملي‌پوشان مشخص است.

وي با اشاره به رقابت‌هاي ليگ كشتي آزاد در سال «90» گفت: خوشبختانه نفرات در تمامي تيم‌ها پخش شده بودند و مثل سال‌هاي قبل نبود كه يك تيم همه مدعيان را براي خود جذب كند. به همين دليل رقابت‌هاي جذابي را در ليگ پشت سر گذاشتيم.

هادي در پايان گفت: اميدوارم به عنوان ملي‌پوش وزن 120 كيلوگرم به قزاقستان اعزام شوم و بتوانم مدال طلا و سهميه اين وزن را براي المپيك لندن كسب كنم.

یک شنبه 28 اسفند 1390  5:34 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها