0

قهرمان ليگ واليبال روز آخر سال مشخص مي‌شود

 
mahmoodsafari
mahmoodsafari
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1390 
تعداد پست ها : 7673
محل سکونت : کهگیلویه و بویراحمد

قهرمان ليگ واليبال روز آخر سال مشخص مي‌شود

ورزشي - توپ و تور

75-8.jpg

در ديدار برگشت فينال ليگ برتر، تيم واليبال كاله با اقتدار ميهمان خود سايپا را شكست داد و در بازي رده بندي نيز تيم پيكان با پيروزي بر شهرداري اروميه انتقام شكست دور رفت را از اين تيم گرفت.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، تيم واليبال پيكان كه در دور رفت با نتيجه 3 بر يك مغلوب شهرداري اروميه شده بود، عصر امروز (شنبه) در بازي برگشت شهرداري اروميه را با نتيجه مشابه و امتيازهاي (25-20، 20-25، 25-15، 25-19) در اروميه شكست داد و انتقام شكست خانگي را در تهران گرفت. پس از اين ديدار و با توجه به توافق دو تيم و موافقت سازمان ليگ ديدار سوم بين اين دو تيم برگزار نمي‌شود و اين دو به صورت مشترك مقام سوم ليگ را كسب كردند.

همچنين ديدار برگشت فينال ليگ برتر واليبال عصر امروز (شنبه)، در شهر آمل برگزار شد و دو تيم قدرتمند كاله و سايپا به مصاف يكديگر رفتند. سايپا بازي رفت را در سالن انقلاب كرج با نتيجه3بر2 به سود خود تمام كرده بود و در بازي برگشت تنها براي برد به ميدان رفته بود. اما شاگردان نفرزاده در مصاف با ملي‌پوشان كاله بازي ضعيفي ارائه كردند و در سه ست پياپي با امتيازهاي(25-14، 25-13، 25-20) شكست خوردند تا بازي سوم اين دو تيم در روز دوشنبه 29 اسفند در شهر كرج تكليف قهرمان ليگ برتر واليبال فصل90 را مشخص مي‌كند.

یک شنبه 28 اسفند 1390  5:31 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها