0

همه كالاهای ضروری پالایشگاه فجرجم بوشهر با وجود تحریم ها، تامین شد

 
mahmoodsafari
mahmoodsafari
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1390 
تعداد پست ها : 7673
محل سکونت : کهگیلویه و بویراحمد

همه كالاهای ضروری پالایشگاه فجرجم بوشهر با وجود تحریم ها، تامین شد

بوشهر- رییس واحد تداركات كالای شركت پالایش گازفجرجم بوشهر گفت: با وجود تحریم های دشمن، تمامی كالاهای ضروری برای استفاده در قسمت های مختلف این پالایشگاه تامین شده است.

1390/12/28 - 00:26

حمید فاضل یكشنبه در گفت وگو با ایرنا افزود: تصفیه گاز و روند رو به رشد آن در فصل سرما سال 90 در پالایشگاه فجر جم حاكی از موجودی تمامی قطعات مورد نیاز دراین پالایشگاه است.

وی اظهارداشت: بخش تداركات كالای شركت پالایش گاز فجر جم به عنوان زیر مجموعه ای از امور كالا و با هدف تامین اقلام و تجهیزات مورد نیاز برای تداوم اهداف شركت با تمام توان بالقوه و بالفعل خود و با حفظ صیانت از ارزش های نظام مشغول به انجام وظیفه است.

رییس واحد تداركات كالای شركت پالایش گازفجرجم یادآورشد: تعامل خوبی با سازندگان و فروشندگان متعهد داخلی در زمینه تامین كالا وجود دارد و نیازمندی ها با تولید بخش مهمی از كالاها در درون شركت، تامین شده است.

وی گفت: تجارب كاركنان، تعهد و تخصص آنها در این بخش، مدیریت كردن فعالیت های تداركاتی و به كارگیری راهكارهای منطبق با قوانین جاری باعث شده است كه فعالیت های عملیاتی توام با آرامش برای سال آینده پیش برود.

فاضل اظهارداشت: تحریم ها نه تنها مشكل هادی را برای این پالایشگاه بوجود نیاورده بلكه باعث خود باوری، استقلال، كار بیشتر و تولید با كیفیت تر شده است.

وی مذاكره با تولید كنندگان داخلی، اخذ كالاهای عمومی تولید داخل و انجام تست های عملیاتی برای به كار گیری آنها را از وظایف مهم امور كالای شركت ذكر كرد و افزود: مذاكره با بازرگانان معتبر داخلی برای تامین كالاهای تخصصی همواره مورد توجه مسوولان این شركت است .

رییس واحد تداركات كالای شركت پالایش گازفجرجم ، ارایه نقشه های قطعات و تجهیزات برای ایجاد شناسنامه كالا به تولید كنندگان معتبر داخلی، اخذ نمونه و تست عملیاتی و دعوت از تولید كنندگان معتبر و معتهد داخلی از سایت های عملیاتی و اجازه بازدید از دستگاه های حیاتی و هم اندیشی برای ساخت قطعات حساس را از دیگر اقدامات این واحد ذكر كرد.

وی افزود: متخصصین این شركت نیز به سایت های سازندگان معتبر داخلی برای برون رفت از عدم تامین بعضی از قطعات كمیاب اعزام می شوند و مذاكره با واسطه گران داخلی و خارجی برای تامین بموقع برخی از كالاهای شیمیایی بخوبی انجام می شود.

فاضل با اشاره به برخی از قطعات و تجهیزات كه تامین آنها مشكلاتی را بوجود آورده گفت: این قطعات از رده خارج می شوند وقطعات و تجهیزات مشابه كه تامین قطعات آنها براحتی از داخل یا خارج امكان پذیر است جایگزین خواهد شد.

وی ادامه داد: مذاكرات هفتگی و ماهیانه برای استفاده از تجارب همكاران در بخش تداركات انجام می شود و بهترین روش ها را برای تامین بموقع كالا و بررسی آخرین وضعیت موجود بازار برای جلوگیری از شوك های وارده به سیستم بازار داخلی را درسال آینده خواهیم داشت. ك/3

یک شنبه 28 اسفند 1390  5:08 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها