0

بخشنامه ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی به تمام وزارتخانه ها

 
mahmoodsafari
mahmoodsafari
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1390 
تعداد پست ها : 7673
محل سکونت : کهگیلویه و بویراحمد

بخشنامه ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی به تمام وزارتخانه ها

تهران - بخشنامه ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی با امضای 'محمدرضا رحیمی' معاون اول رئیس جمهور و رئیس ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی به تمام وزارتخانه ها، موسسات، شركت های دولتی، بانك ها و نهادهای عمومی غیر دولتی ابلاغ شد.

1390/12/28 - 08:42

در این بخشنامه كه روز یكشنبه در اختیار ایرنا قرار گرفت، آمده است: مستفاد از مواد 27 و 32 قانون ارتقای سلامت اداری و به استناد تصمیمات متخذه در 102 جلسه ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی، وزراء و بالاترین مقامات دستگاه های اجرایی موضوع ماده (5) قانون خدمات كشوری موظفند تا تهیه، تصویب و ابلاغ آیین نامه های اجرایی قانون مزبور با استفاده حداكثری از ظرفیت واحدها و بخش های نظارتی و با بكارگیری سازو كارهای مناسب در ارتقا سلامت اداری كوشش كنند.

بر اساس این بخشنامه مسئولان دستگاههای دولتی باید ترتیبی اتخاذ فرمایند تا اركان مسئول قبل از اتخاذ تصمیم راجع به تخصیص هر گونه تسهیلات، صدور مجوز و معرفی اشخاص حقیقی و حقوقی به عنوان فعال اقتصادی، تجاری و تولیدی از وضعیت مالیاتی، بیمه ای و بانكی آنها استعلام نشده و در صورت احراز كامل شرایط قانونی، اقدام لازم معمول دارند.

در ادامه این بخشنامه تصریح شده كه تسامح، تاخیر و ارایه اطلاعات ناقص و یا بر خلاف واقع توسط اشخاص مسئول جرم محسوب و مطابق قوانین تعقیب می گردد.

یک شنبه 28 اسفند 1390  5:04 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها