0

شیخ الاسلام: رژیم صهیونیستی با حضور مردمی از بین می رود

 
mahmoodsafari
mahmoodsafari
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1390 
تعداد پست ها : 7673
محل سکونت : کهگیلویه و بویراحمد

شیخ الاسلام: رژیم صهیونیستی با حضور مردمی از بین می رود

تهران- معاون امور بین الملل مجلس شورای اسلامی حضور مردم كشورهای آسیایی در كاروان ' الی بیت المقدس' را بسیار چشمگیر دانست و تاكید كرد:‌ رژیم غاصب صهیونیستی با این حضور عدالت طلبانه مردمی از بین می رود.

1390/12/28 - 00:26

'حسین شیخ الاسلام' روز یكشنبه درباره دستاوردهای كاروان 'الی بیت المقدس' به خبرنگار ایرنا، گفت: این كاروان با حضور اقشار مختلفی از تمامی كشورهای آسیایی به حركت درآمده و هدفش مبارزه با استكبار جهانی (رژیم صهیونیستی) و حمایت از عدالت طلبی است.

وی ادامه داد: امروز مردم كشورهای مختلف در این كاروان، به تاسی از مردم انقلابی ایران در 34 سال پیش و در راستای اهداف امام (ره) و فرموده های رهبر معظم انقلاب در برابر ظلم استكبار و برای آزادی فلسطین به حركت درآمده اند.

معاون بین الملل امور مجلس شورای اسلامی حضور اقشار مختلف مردمی برای حمایت ازعدالت طلبی را موجب محو شدن رژیم صهیونیستی خواند و اظهار داشت: این حركت وسیع برای نابودی اسراییل نیاز به كار بیشتر دارد و این هدف ضد ظلم به ثمر خواهد نشست.

شیخ الاسلام افزود: ما نیز همانند مردم سایر كشورها حركت این كاروان را رصد و با آن همراهی خواهیم كرد.

كاروان جهانی 'الی بیت‌المقدس' متشكل از جوانان مسلمان كشورهای آسیایی از 19 اسفند سفر خود را به كشورهای منطقه آغاز كرده و طی روزهای گذشته وارد كشورمان شد.

اعضای این كاروان جمعه شب با حضور در حرم بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران به مقام شامخ امام راحل ادای احترام كردند.

همچنین كاروان جهانی 'الی بیت‌المقدس' شنبه در مجتمع 13 آبان تهران گردهم آمدند و سخنرانان این اجتماع 'علی اكبر ولایتی' و'حسین شیخ الاسلام' بودند.

یک شنبه 28 اسفند 1390  4:51 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها