0

مذاکرات محرمانه تشکیلات خودگردان و رژیم صهیونیستی

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

مذاکرات محرمانه تشکیلات خودگردان و رژیم صهیونیستی

نسخه چاپيارسال به دوستان
یدیعوت آحارونوت خبر داد
مذاکرات محرمانه تشکیلات خودگردان و رژیم صهیونیستی

خبرگزاری فارس: روزنامه صهیونیستی"یدیعوت آحارونوت" از مذاکرات محرمانه تشکیلات خودگردان و رژیم صهیونیستی از مدت‌های طولانی خبر داد.

خبرگزاری فارس: مذاکرات محرمانه تشکیلات خودگردان و رژیم صهیونیستی

به گزارش فارس، یدیعوت آحارونوت به نقل از منابع فلسطینی نوشت که وزارت دارایی اسرائیل و تشکیلات خودگردان از مدت‌های طولانی در حال مذاکره محرمانه هستند و به زودی توافقنامه جدید اقتصادی امضا می‌کنند.

بر اساس این گزارش هدف از این مذاکرات بهبود توافقنامه اقتصادی پاریس است که در سال 1995 به امضای دو طرف رسید و بر اساس آن اسرائیل باید درآمدهای مالیاتی به تشکیلات خودگردان پرداخت کند.

این توافقنامه از زمان امضای آن تا کنون تعدیل نشده است و دو طرف اسرائیلی و مصری سعی دارند آن را با توجه به شرایط حاضر تعدیل کنند.

در همین راستا مسئولان ارشد وزارت دارایی رژیم صهیونیستی انجام مذاکرات محرمانه بین دو طرف را تائید کردند اما گفتند که هنوز هیچ نتیجه‌ای حاصل نشده است.

رژیم صهیونیستی از تحویل درآمدهای مالیاتی به تشکیلات خودگردان به عنوان اهرم فشار استفاده می‌کند و در موقعیت‌های مختلف این تشکیلات را به قطع تحویل این درآمدها تهدید می‌کند که نمونه اخیر آن در جریان مراجعه تشکیلات خودگردان به شورای امنیت به منظور به رسمیت شناختن کشور فلسطین بود که تل‌آویو به دنبال این قضیه تا مدتی درآمدهای مالیاتی فلسطینیان را بلوکه کرد.

انتهای پیام/++

 
 
یک شنبه 28 اسفند 1390  3:10 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها