0

كاروان الي بيت المقدس سلاح ندارد اما آماده شهادت است

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

كاروان الي بيت المقدس سلاح ندارد اما آماده شهادت است

رئيس شاخه آسيايي كاروان الي بيت المقدس در قم:

كاروان الي بيت المقدس سلاح ندارد اما آماده شهادت است

نويد شاهد: رئيس شاخه آسيايي كاروان الي بيت المقدس در قم گفت: ما با خود پرچم حمل مي كنيم و سلاح نداريم، نيامديم كسي را بكشسم اما آماده شهادت هستيم.

به گزارش نويد شاهد فيروز ميتي بوروالا از اعضاي شوراي مركزي كاروان جهاني الي بيت المقدس روز گذشته در سخناني در همايش استقبال از اين كاروان در سالن قدس مجتمع امام خميني گفت: ابتدا بايد بگويم مردم جهان سوم و كشورهاي آسيايي و ستم ديدگان عليه تحريم ها عليه ايران هستند.

وي با بيان اينكه بايد مفتخر باشيم كه حركت كاروان الي بيت المقدس از آسيا آغاز شده، افزود: گفته مي شود كه تاريخ قدس تاريخ جهان است و قدس نوري است بر جهان و اكنون اين قدس است كه فرزندانش را براي آزادي اش بيدار مي كند.

ميتي بوروالا ادامه داد: قدس و تاريخ آن ما را به تفكر در تاريخ خودمان وا مي دارد چرا كه قدس مسلمانان را به خاطر مسجدالاقصي و مسيحيان را به خاطر بيت الحم و كليساهاي تاريخي اش و يهوديان معتقد به موساد را به حركت درمي آورد.

وي با اشاره به حضور هندوها، مسيحي ها، سيك ها و بي دين ها در كنار مسلمانان در كاروان الي بيت المقدس گفت: امروز قدس متحدكننده همه آسيايي ها و آزادگان است چرا كه قدس منشأ درك حقيقت است و بايد اذعان كنم كه قدس مسير دست يافتن به حقيقت و روحانيت در من بوده است.

ميتي بوروالا با طرح اين سؤال كه آيا قدس دعوا بر سر اماكن مقدس است، تأكيد كرد: در يك كيلومتري مربع بيت المقدس ۶۵ كليسا، ۲۵ مسجد و ۱۹ كنشت وجود دارد پس مسئله قدس امكان مقدس آن است اما وجه ديگر آن مردم بيت المقدس هستند.

وي افزود: از ۶ هزار سال پيش تاكنون قدس مركز دوستي و محبت و مركز همه اديان بوده است. اما امروز مركز ترور و پايمال شدن حقوق بشر و كشتار شده است و براي همين است كه فرزندان قدس براي آزادي آن و براي انسانيت قيام و حركت كردند.

ميتي بوروالا با اشاره به توسعه شهرك هاي صهيونيستي و جدايي بيت المقدس از كرانه باختري گفت: از شارون تا نتانياهو و از بوش تا اوباما همه اعلام كردند كه قدس پايتخت اسرائيل است و هيچ اختلافي بين آنها درباره قدس وجود دارد و امروز صداي تخريب مسجدالاقصي و تلاش براي بنا كردن هيكل سليمان بيش از پيش شنيده مي شود.

رئيس شاخه آسيايي كاروان الي بيت المقدس در قم با بيان اينكه مسئله فلسطين پرطرفدارترين مسئله حقوق بشر است تصريح كرد: امروز انزواي سياسي اسرائيل بيشتر شده و ديگر اسرائيل قدرت قابل توجهي نيست و حماس و حزب الله قدرتمند هستند.

وي افزود: ما با چشمان خودمان پيروزي جنگ ۳۳ روزه و ۲۲ روزه را ديديم و بعداز آن بهار عربي كه از بيداري اسلامي بود بر ضد فقر و تبعيض و سرمايه داري رخ داد.

رئيس شاخه آسيايي كاروان الي بيت المقدس در قم با بيان اينكه آزادي قدس دور از دسترس نيست تأكيد كرد: آمريكا به خاطر مقاومت پاكستان، عراق و افغانستان و به ويژه ايران در حال سقوط است و اكنون نوبت نقش آفريني مردم است.

وي افزود: وقتي كه سازمان ملل و دول اسلامي در شكست حصر غزه شكست خوردند مردم بودند كه حصر غزه را شكستند.

وي ادامه داد: ما در كاروان الي بيت المقدس از امام خميني، گاندي، ماندلا و سوكارنو و محمدعلي جناح و همه آزادي بخشان الهام گرفتيم چرا كه همه اينها براي آزادي قدس اقدام كردند.

رئيس شاخه آسيايي كاروان الي بيت المقدس در قم با بيان اينكه ما با خود پرچم حمل مي كنيم و سلاح نداريم، تصريح كرد: ما نيامده ايم كسي را بكشيم اما آماده شهادت هستيم.

وي افزود: اين كاروان به شدت وارد واهمه اسرائيل است و آن را لحظه به لحظه دنبال مي كند و از سي ان ان تا هاآرتص عليه اين حركت تبليغ مي كند و براي همين است كه معتقديم به هدف خودمان رسيده ايم كه آن چيزي نبود جز رسيدن قدس به مسئله مهم كشورها، رسانه ها و مردم و ما آرام نمي گيريم تا قدس را آزاد كنيم.

رئيس شاخه آسيايي كاروان الي بيت المقدس در قم ادامه داد: اما بايد بر تفرقه فائق بيايم و محكم بايستيم و مسيحي ها را يهودي سازي قدس نجات دهيم و يهوديت و صهيونيست را از هم جدا كنيم و بايد با آزادگان جهان از همه اديان متحد شويم.

انتهاي پيام/س
 
 
یک شنبه 28 اسفند 1390  2:15 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها