0

مروري بر نرم افزار چند رسانه اي سردار شهيد "كاظم فتحي زاده"

 
ararar
ararar
کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 1369
محل سکونت : آذربایجان غربی

مروري بر نرم افزار چند رسانه اي سردار شهيد "كاظم فتحي زاده"

 مروري بر نرم افزار چند رسانه اي سردار شهيد "كاظم فتحي زاده"

نويد شاهد: نرم افزار چندرسانه اي سردار شهيد «كاظم فتحي زاده» مجموعه اي از اطلاعات و آثار مرتبط با اين شهيد است كه به همت نشر الكترونيكي شاهد توليد شده است.

به گزارش خبرنگار نويد شاهد، نرم افزار چندرسانه اي سردار شهيد «كاظم فتحي زاده»، وصيت نامه، زندگينامه، خاطرات جنگ از زبان شهيد، 310 برگ سند، 95 قطعه عكس و 151 دقيقه فيلم را دربرمي گيرد.

اين اطلاعات به صورت كاملاً دسته بندي شده و با قابليت جستجو بر روي تمامي متون در اختيار علاقمندان قرار گرفته است و علاقه مندان مي توانند براي تهيه نرم افزار چند رسانه اي شهيد خرازي با شماره تلفن هاي نشرالكترونيكي شاهد 88835143 تماس بگيرند.

نرم افزار چند رسانه اي سردار شهيد «كاظم فتحي زاده» بيست ونهمين نرم افزار توليد شده توسط نشر الكترونيكي شاهد است.

در بخشي از وصيتنامه شهيد فتحي زاده آمده است:" وصيت اينجانب به امانت داران انقلاب و جنگ اين است كه ايثارگري ها و رشادت ها و توانمندي هاي رزمندگان اسلام در زمان جنگ را به نسل هاي آينده كه انقلاب و جنگ را نديده اند منتقل نماييد. توصيه بعدي من به كساني كه با جان و مال خويش جهت سربلندي اسلام و انقلاب كوشيده و تلاش كرده اند اين است كه نگذاريد انقلاب اسلامي كه خون بهاي هزاران شهيد عزيز است پايمال شود. به ياران انقلاب و اسلام دوستانه توصيه مي كنم كه با سخن و قلم و عمل خود اهداف شوم دشمنان را نابود و خنثي نمايند.
آرزو داشتم كه روزي برسد تا شاهد پاكسازي كامل مناطق آلوده به مواد منفجره و مخرب از اراضي كشاورزي مردم شهيد پرور و عشاير كه ذخاير انقلابند و دستهاي پينه بسته ي آنان كه حاكي از تلاش هدفدارشان است، باشم و خوشحال و مسرورم كه هيچگونه مواد آلوده و مين كه باعث تلفات جاني و مالي مردم گردد در اين سرزمين نباشد."

انتهاي پيام/س/ع
یک شنبه 28 اسفند 1390  2:10 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها