0

اخبار كوتاه از فوتبال

ahmadfeiz
ahmadfeiz
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 20214

اخبار كوتاه از فوتبال

برگزاري فينال جام حذفي در اهواز؟!
تكليف مكان فينال جام حذفي امروز با برگزاري جلسه اي در فدراسيون فوتبال مشخص مي شود. هادي آيت اللهي، نايب رئيس اول فدراسيون فوتبال در ارتباط با چمن ورزشگاه حافظيه و برگزاري فينال جام حذفي در اين ورزشگاه اظهار داشت: قرار است روز شنبه (امروز) تكليف نهايي مكان برگزاري جام حذفي مشخص شود. من از چمن حافظيه بازديد كردم و وضعيت خوبي دارد اما امروز در فدراسيون فوتبال جلسه اي در سازمان ليگ داريم و تكليف اين مسئله را روشن مي كنيم.
اين در حالي است كه با توجه به حضور هيئت دولت در استان خوزستان و افتتاح ورزشگاه جديد 50 هزار نفري غدير اهواز توسط رئيس جمهور، مسئولان وزارت ورزش و جوانان طبق درخواست مدير كل ورزش و جوانان استان خوزستان از مسئولان فدراسيون فوتبال درخواست كرده اند كه فينال جام حذفي به جاي شيراز در اهواز برگزار شود. حميدرضا گرشاسبي مدير كل ورزش خوزستان ضمن تاييد خبر فوق گفت: در صورتي كه امكان برگزاري فينال جام حذفي در اين ورزشگاه فراهم نشود يك تيم مطرح خارجي مقابل منتخبي از بازيكنان فولاد خوزستان و صنعت نفت آبادان به ميدان مي رود.
دايي: كفاشيان چون گزينه تان نيست با او چنين رفتار مي كنيد
علي دايي سرمربي تيم فوتبال راه آهن در مورد انتخابات فدراسيون فوتبال گفت: بايد بگذاريم هركسي مي آيد مستقل كار كند. در مورد مسائلي هم كه اكنون مطرح مي شود سؤال من اين است كه چرا چهار سال قبل چنين مسائلي مطرح نمي شد، و امروز اين مسائل مطرح مي شود. اگر رئيس فدراسيون مشكل خاصي دارد چرا اكنون به اين مشكل مي پردازيم؟وي افزود: مگر كانديداها تأييد صلاحيت نشده اند؟ مگر گزينه هاي رياست فدراسيون را بررسي نكرديد و چون واجدالشرايط بودند توانستند نامزد رياست شوند؟ چطور اكنون كه كفاشيان رياست فدراسيون را بر عهده گرفته اين حرفها به وجود مي آيد؟ دايي تصريح كرد: من مي گويم اگر كفاشيان صلاحيت نداشت چرا براي رياست فدراسيون نامزدي اش را تأييد كرده ايد اكنون چون رئيس فدراسيون شده و گزينه شما نيست چنين كاري مي كنيم. من همين جا از همه مسئولين درخواست مي كنم كاري نكنند كه بعدها همه پشيمان شويم و فيفا دوباره براي ايران تصميم بگيرد.
كي روش: 4 رقيب جدي داريم
كارلوس كي روش كه براي حضور در مراسم قرعه كشي رقابت هاي انتخابي جام جهاني 2014 برزيل به مالزي سفر كرده بود، در مورد وضعيت گروه A اين رقابت ها گفت: در حال حاضر مهم اين است كه ما خود را براي رقابت هاي نهايي آماده كنيم.وي تصريح كرد: مطئمنا رقابت ها در گروه A دشوار است. چيزي كه مشخص است اين است كه تمامي تيم هاي حاضر شانس حضور در جام جهاني را دارند ولي اگر ما خود را خوب آماده كنيم، فكر مي كنم كه شانس بسيار خوبي براي حضور در جام جهاني خواهيم داشت.كي روش در مورد تيم هاي حاضر در گروه A و دشواري رقابت با آنها براي تيم ايران گفت: از نظر تئوريك من فكر مي كنم كه ما در اين گروه چهار رقيب جدي داريم. سرمربي تيم ملي افزود: من قصد ندارم تا به جام جهاني بروم و تنها از فضاهاي توريستي آنجا استفاده كنيم. ما به آنجا خواهيم رفت تا با افتخار بازي و رقابت كنيم. براي رسيدن به چنين جايگاهي تنها يك راه وجود دارد: همكاري تمام اعضاي تيم.
شكست منچستري ها در ليگ فوتبال اروپا
در مرحله يك هشتم نهايي ليگ اروپا تيم هاي منچسترسيتي و منچستريونايتد مقابل حريفان خود مغلوب شدند. منچسترسيتي در ليسبون با يك گل مغلوب اسپورتينگ ليسبون شد و منچستريونايتد ديگر نماينده انگليس در اولدترافورد با نتيجه 3 بر 2 مغلوب آتلتيك بيلبائو شد تا ركورد ناكامي هاي اين تيم در رقابت هاي اروپايي همچنان ادامه داشته باشد. در ديگر بازي ها آلكمار 2 بر صفر اودينزه را از پيش رو برداشت، والنسيا 4 بر 2 از سد آيندهوون گذشت و آتلتيكومادريد هم با نتيجه 3 بر يك بشيكتاش را شكست داد.
حمايت مارادونا از فلسطين، صهيونيست ها را خشمگين كرد
رسانه هاي رژيم صهيونيستي سرمربي آرژانتيني تيم الوصل امارات را به خاطر حمايت از مردم مظلوم فلسطين بي شرمانه مورد حمله قرار دادند.
در چند روز گذشته رسانه هاي رژيم صهيونيستي كه هيچ وقت تاب تحمل انتقادات و نقطه نظرات همراه با مردم فلسطين را ندارند، حملات شديدي عليه ديگو مارادونا داشته اند. مارادونا چند روز قبل در اظهاراتي به حمايت از مردم فلسطين پرداخت و با آنها ابراز همدردي كرد. وي گفت: افتخار مي كنم يكي از هواداران جهاني مردم مظلوم فلسطين هستم. ديگران مي خواهند ناراحت شوند، هيچ اهميتي برايم ندارد. اما نشريات رژيم اشغالگر قدس مربي اسطوره اي تيم الوصل را مظهر نفاق و اعتياد به مواد مخدر خواندند.در حالي كه كاپيتان اسبق تيم ملي آرژانتين تاكيد كرد از دادن اين نسبت ها از طرف رسانه صهيونيستي ترسي ندارد. زيرا هميشه موافق حق است و تا زماني كه حق به مردم فلسطين داده نشود، مدافع حقوق آنان خواهد بود.

پیامبر (ص): صبر اگر به بیقراری رسید دعا مستجاب می شود.

عزیز ما قرنهاست که چشم انتظار به ما دارد!

جمعه 19 اسفند 1390  11:29 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها