0

آيت الله حسيني بوشهري: مشاركت مردم در انتخابات نشان از اعتماد به رهبر است

 
ahmadfeiz
ahmadfeiz
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1390 
تعداد پست ها : 20214
محل سکونت : تهران

آيت الله حسيني بوشهري: مشاركت مردم در انتخابات نشان از اعتماد به رهبر است

امام جمعه قم، از رشد ده درصدي مشاركت مردم قم در انتخابات نهمين دوره مجلس جمهوري اسلامي، اظهار رضايت كرد.
آيتالله حسين بوشهري با اشاره به رشد 10 درصدي مشاركت مردم قم در انتخابات مجلس نسبت به دوره هشتم، اظهار داشت: انتخابات در زماني برگزار شد كه كشورهاي غربي پشت سر هم ملت و كشور ما را تحريم كردند و در آستانه انتخابات هم ملت ما را به حمله نظامي تهديد كردند. اما اين ملت خم به ابرو نياورد و همه تهديدها و تحريم ها را ناديده گرفت و اعلام كرد كه به نظام اسلامي و رهبر معظم انقلاب اعتماد دارد و هم بر اسلامي كه دارد مي بالد و افتخار مي كند.
امام جمعه قم، با بيان اين مطلب، گفت: افرادي كه با انتخاب مردم به مجلس شوراي اسلامي راه پيدا مي كنند نبايد مشكلات و امور معيشتي مردم را فراموش كنند.
آيت الله حسيني بوشهري اضافه كرد: كانديداهايي كه براي رفتن به مجلس انتخاب شدند و چه آنهايي كه در دور دوم انتخاب مي شوند بايد توجه داشته باشند كه اين رأي مردم پيام دارد.
وي ادامه داد: مسئله اعتماد به اركان نظام در پيام اين انتخابات وجود داشت اما اين راي دادن هاي مردم براي نمايندگان مجلس و مسئولان كشور مسئوليت آور است، بنابراين امور معيشت و مشكلات زندگي مردم نبايد به فراموشي سپرده شود.
وي در بخش ديگري از سخنان خود با ذكر روايتي از اميرالمومنين(ع) اظهار داشت: امام علي (ع) شما را به پرهيزگاري در كارهاي آشكار و نهان در همه حالات دعوت مي كند و مي فرمايد هر كدام از شما بداند كه اين دنيا پايدار نيست و آخرت خانه بقا و جاودانگي است، پس هر كس كه بتواند باقي را بر فاني ترجيج دهد همانا آخرت مي ماند و دنيا از بين مي رود. آيت الله حسيني بوشهري با بيان اينكه ما به عنوان پيروان راه آن امام مورد هدف ايشان هستيم، گفت: آن گونه كه اين امام بزرگوار فرمودند بايد مراقب باشيد كه آشكار و نهان شما در ديد خداست و انسان عاقل براي سراي جاودانه تلاش مي كند، نه سراي از بين رفتني.
آيت الله حسيني بوشهري در بخش ديگري از سخنانش، در مورد اظهارات اخير اوباما در مورد ايران، گفت: اوباما رئيسجمهور پريشانگوي ايالات متحده آمريكا دو اظهارنظر در مورد انتخابات داشت كه يكي از آنها حاكي از عقب نشيني در مقابل موج حضور ملت بود ولي براي اينكه در مقابل صهيونيستها سخني زده باشد گفته بود كه تحريم عليه ايران را ادامه مي دهد.

پیامبر (ص): صبر اگر به بیقراری رسید دعا مستجاب می شود.

عزیز ما قرنهاست که چشم انتظار به ما دارد!

جمعه 19 اسفند 1390  11:06 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها