0

ايران در گروه سختي قرار دارد

 
hasantaleb
hasantaleb
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : شهریور 1387 
تعداد پست ها : 58933
محل سکونت : اصفهان

ايران در گروه سختي قرار دارد

جام جم آنلاين: «كارلوس كی روش» پس از انجام قرعه كشی مرحله نهایی دیدارهای مقدماتی جام جهانی 2014 گفت: تیم ملی فوتبال ایران در گروه سختي قرار گرفته است.

سرمربی تیم ملی فوتبال كشورمان گفت: گروه A كه تیم ایران در آن قرار گرفته است، نسبت به گروه B مشكل تر بوده و رقابت ها نزدیك تر است و همه رقبا شانس دارند.

وی تصریح كرد: در گروه A چهار رقیب اصلی وجود دارند اما ما می توانیم با تمرینات بیشتر و توجه بیشتر به تیم، نتايج خوبی را كسب كنیم.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران تاكید كرد: برای انجام تمرین و دیدارهای تداركاتی برنامه ریزی خواهیم كرد كه بتوانیم در دیدارهای خود موفق عمل كنیم. حضور در این رقابت ها فرصت خوبی است كه تیم بتواند خود را نشان دهد.

وی شرایط  بازیكنان را خوب توصیف كرد و گفت: البته از همه مهم تر آمادگی ها و برنامه ریزی هایی است كه از هم اكنون باید صورت گیرد تا نتیجه مطلوب به دست آوریم.

«كی روش» با دعوت از مردم برای حمایت بیشتر از تیم ملی فوتبال ایران، گفت: هواداران تیم ملی باید بدانند كه رقابت های مقدماتی جام جهانی بسیار فشرده است و بر این اساس مردم ایران باید حمایت های خود را بیشتر كنند. مردم ایران هوادار فوتبال هستند. در هر بازی ملی بیش از 80 تا 90 هزار نفر به تماشای بازی در استادیوم می آیند كه این پشتوانه خوبی برای تیم ملی است.

«كی روش» در خصوص احتمال حضور بازیكنان جدید در تركیب تیم ملی نیز گفت: تیم ملی فوتبال ایران همواره آماده پذیرش بازیكنان جدید است و از حضور بازیكنان خوب و جدید استقبال می كند.

مهدی مهدوی كیا نیز در حاشیه قرعه كشی مرحله نهایی دیدارهای مقدماتی جام جهانی سال 2014 برزیل، گفت: ایران و كره جنوبی در این گروه شانس اول هستند. البته اگر به جای ازبكستان، عراق در گروه ما قرار می گرفت، شانس بهتری داشتیم.

در جریان قرعه كشی آخرین مرحله از دیدارهای مقدماتی جام جهانی سال 2014 برزیل، تیم ملی فوتبال ایران با تیم های ملی قطر، لبنان، ازبكستان و كره جنوبی هم گروه شد.

در مراسم قرعه كشی كه در مقر كنفدراسیون فوتبال آسیا در كوالالامپور برگزار شد، «كارلوس كی روش» سرمربی تیم ملی فوتبال ایران نیز حضور داشت. بر اساس این گزارش، در گروه B نیز تیم های ملی فوتبال استرالیا، عراق، اردن، عمان و ژاپن قرار دارند.

مهدی مهدوی كیا از ایران و «نیو ماتو» از ژاپن دو بازیكن سرشناس آسیایی بودند كه از سوی كنفدراسیون فوتبال آسیا برای انجام مراسم قرعه دعوت شده بودند.

در پایان مرحله دوم گروهی مقدماتی جام جهانی دو تیم اول هر گروه به طور مستقیم به جام جهانی 2014 برزیل صعود خواهند كرد و تیم برتر پلی‌آف قاره آسیا (برنده مصاف تیم‌های سوم دو گروه) در یك دیدار پلی‌آف دیگر برای راهیابی به جام جهانی با نماینده آمریكای جنوبی بازی خواهد كرد.(ايرنا)

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

جمعه 19 اسفند 1390  9:08 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها