0

«اسکافاندرا» یک ماه دیگر در آرژانتین کلید می‌خورد

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

«اسکافاندرا» یک ماه دیگر در آرژانتین کلید می‌خورد

نسخه چاپيارسال به دوستان
توسط سازندگان «خاطرات موتور‌سوار»
«اسکافاندرا» یک ماه دیگر در آرژانتین کلید می‌خورد

خبرگزاری فارس: درام خانوادگی و اجتماعی «اسکافاندرا» که فیلم‌برداری آن تا یک ماه دیگر در آرژانتین آغاز می‌شود، توسط همان کسانی تولید خواهد شد که چند سال قبل درام تاریخی «خاطرات موتور‌سوار» را تهیه کردند.

خبرگزاری فارس: «اسکافاندرا» یک ماه دیگر در آرژانتین کلید می‌خورد

به گزارش خبرگزاری فارس، «اسکافاندرا» محصول مشترک آرژانتین، آلمان و فرانسه است و قصه‌ای بومی را در یک شهر بزرگ آرژانتینی تعریف می‌کند.

«پابلو ریه رو» فیلم‌ساز جوان و موفق سینمای آرژانتین، این فیلم را بر اساس فیلم‌نامه‌ای از خودش کارگردانی می‌کند و منتقدان سینمایی می‌گویند فیلم او یکی از بهترین آثار سینمایی سال ۲۰۱۲ خواهد بود.

«پابلو ریه‌رو» که شهرت زیادی در کشور خود دارد، از سوی منتقدان سینمایی به عنوان نماینده رسمی سیمنای نوین آرژانتین و موج جدید هنری آن معرفی شده است.

«لیوناردو اسپاراگلیا» بازیگر سرشناس سینمای این کشور آمریکایی لاتین در نقش اصلی فیلم بازی می‌کند، کاراکتر او در فیلم با مشکلات زیادی روبرو می‌شود.

پدرو کاراکتری که «اسپارا‌گلیا» نقش او را به عهده دارد، جوانی است که پس از سال‌ها دوری از زادگاه خود، به آنجا برمی‌گردد تا پدر خود را به خاک بسپارد.

پدر وی بر اثر اتفاقاتی که رخ داده به زندگی خود خاتمه داده و مرد جوان باید شاهد جنگ خاموش مادر و خواهرش با یکی از اهالی محلی باشد که گفته می‌شود همسر دوم پدرش بوده است.

قصه فیلم با حال و هوای خانوادگی و اجتماعی که دارد، سه زمان گذشته، حال و آینده را در هم ترکیب می‌کند و با بهره‌گیری از افسانه‌های یونانی، ارواح، هیولاها و یک لحن روایتی رویاگونه، بینندگان خود را به یک دنیای عجیب و غریب می‌برد.

به گفته «ریه‌رو»: در این فیلم شما انواع و اقسام چیزها را خواهید دید، عناصر متعددی از فیلم‌های علمی‌-‌تخیلی، جن‌گیری، دلهره‌آور و ترسناک در «اسکا‌فاندرا» وجود خواهد داشت.

این فیلم‌ساز در عین حال عنوان می‌‌کند کارگردانی این فیلم جوابی به یک نیاز درونی نیز هست و با ساخت آن می‌خواهد درباره خودکشی پدرش حرف‌هایی را مطرح کند.

«ریه‌رو» می‌گوید این اقدام پدرش باعث درد و رنج فراوان او شد و وی را برای فرار از واقعیت‌های تلخ مربوط به این حادثه، راهی یک دنیای سور رئالیستی کرده است.

تهیه‌کنندگان فیلم می‌گویند از یک سری جلوه‌های ویژه رئالیستی استفاده خواهند کرد و منتقدان سینمایی در جواب می‌گویند منتظر تولید و نمایش عمومی آن هستند تا ببینند این جلوه‌های ویژه رئالیستی چه هستند.

انتهای پیام/

 
 
جمعه 19 اسفند 1390  7:46 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها