0

تصویب قطعنامه ضدسوری در کنگره آمریکا با هدف تحریم بخش انرژی سوریه

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

تصویب قطعنامه ضدسوری در کنگره آمریکا با هدف تحریم بخش انرژی سوریه

نسخه چاپيارسال به دوستان
رئیس کمیته روابط خارجی کنگره آمریکا خبر داد
تصویب قطعنامه ضدسوری در کنگره آمریکا با هدف تحریم بخش انرژی سوریه

خبرگزاری فارس: کمیته روابط خارجی کنگره آمریکا از تصویب قطعنامه‌ای ضدسوری با هدف اعمال تحریم علیه بخش انرژی و مالی سوریه خبر داد.

خبرگزاری فارس: تصویب قطعنامه ضدسوری در کنگره آمریکا با هدف تحریم بخش انرژی سوریه

به گزارش فارس به نقل از خبرگزاری "یونایتدپرس اینترنشنال"، کمیته روابط خارجی آمریکا از تصویب قطعنامه ای تحت حمایت دو حزب جمهوریخواه و دموکرات کنگره در راستای صدور مجوز برای تحمیل تحریم ها علیه بخش انرژی و مالی سوریه خبر داد.

"رز لتینن" رئیس کمیته روابط خارجی کنگره آمریکا و یکی از نویسندگان قانون "حمایت از آزادی سوریه" است و این قانون به اتفاق آراء توسط قانونگذاران مجلس نمایندگان کنگره به تصویب رسیده و خواستار اعمال تحریم هایی علیه بخش انرژی سوریه شده است.

لتینن با صدور بیانیه ای اعلام کرد: این لایحه تحریم ها علیه نظام اسد را تشدید می کند و تعهدات چندجانبه برای بررسی سیاست های تهدید کننده نظام سوریه را افزایش می دهد و برنامه ای را با هدف حمایت از انتقال سوریه به سوی دولتی منتخب به شیوه ای دموکراتیک را بنیان می کند.

خبر تحریم بخش انرژی سوریه از سوی آمریکا در شرایطی گزارش می شود که تولیدات نفتی سوریه در اواسط دهه 1990 میلادی به حدود 580 هزار بشکه در روز رسید و اداره اطلاعات انرژی آمریکا نشان می دهد که انتظار می رود تولیدات نفتی سوریه در سال جاری میلادی به رقمی معادل 250 هزار بشکه در روز برسد.

انتهای پیام/ن.ص

 
 
جمعه 19 اسفند 1390  5:37 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها