0

عریقات: جامعه جهانی اسرائیل را به آزادی "هناء شلبی" وادار کند

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

عریقات: جامعه جهانی اسرائیل را به آزادی "هناء شلبی" وادار کند

نسخه چاپيارسال به دوستان
عریقات: جامعه جهانی اسرائیل را به آزادی "هناء شلبی" وادار کند

خبرگزاری فارس: عضو کمیته مرکزی جنبش فتح و مذاکره‌کننده ارشد تشکیلات خودگردان از جامعه جهانی خواست تا رژیم صهیونیستی را به آزادی "هناء شلبی" زن اسیر فلسطینی که از 23 روز پیش دست به اعتصاب غذا زده است، وادار کند.

خبرگزاری فارس: عریقات: جامعه جهانی اسرائیل را به آزادی "هناء شلبی" وادار کند

به گزارش فارس به نقل از شبکه خبری "فلسطین الیوم"، "صائب عریقات" در دیدار با فرستاده ویژه وزیر خارجه ایتالیا تاکید کرد که جامعه جهانی باید اسرائیل را به توقف آنچه بازداشت اداری (موقت) خوانده می‌شود، وادار سازد.

وی افزود: حل‌وفصل همه جانبه قضیه فلسطین از جمله تشکیل کشور مستقل فلسطین به پایتختی قدس شرقی و حل تمامی مسائل از جمله (قدس، مرزها، شهرک‌ها، آوارگان، آبها، امنیت و آزادی اسرا) بر اساس قطعنامه‌های بین‌المللی کلید امنیت، شکوفایی، دموکراسی و ثبات در منطقه است.

عریقات همچنین از جامعه جهانی خواست تا سکوت خود در قبال تداوم سیاست اشغالگری اسرائیل و تحمیل واقعیت‌ها، تخریب خانه‌های فلسطینیان و آواره کردن آنها و تحمیل محاصره بر ملت فلسطین را بشکند.

وی تاکید کرد: تا زمانی که اسرائیل همانند دولتی ماورای قانون رفتار می‌کند، تمامی اظهارات غرب درباره حقوق بشر و دموکراسی بی اعتبار خواهد بود.

وی درباره آشتی فلسطینیان نیز تصریح کرد که آشتی فلسطینیان نقطه اتکای اساسی در فعالیت سیاسی فلسطینیان است و تلاش‌ها برای رفع همه موانع ادامه دارد.

انتهای پیام/++

 
 
جمعه 19 اسفند 1390  5:31 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها