0

نبي: سال سختي پيش‌روي تيم ملي است

 
ariya_tbs
ariya_tbs
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : دی 1390 
تعداد پست ها : 1395

نبي: سال سختي پيش‌روي تيم ملي است

 

دبيرکل فدراسيون فوتبال گفت: ازبکستان هميشه مقابل ما خوب کار کرده است و سال آينده روزهاي سختي را پيش رو داريم.


  مهدی محمدنبی دبیرکل فدراسیون فوتبال در برنامه ورزش و مردم درباره انتخابات فدراسیون فوتبال گفت: انتخابات 15 اسفند برگزار شد و مشارکت فوتبالی‌ها و ورزشی‌ها آزاد و خوب بود و افرادی که کاندید شده بودند با توجه به شاخص‌هایی که مد نظر داشتند در انتخابات شرکت کردند.

وی ادامه داد: در اساسنامه فدراسیون‌ها و در فوتبال خلاءهایی وجود دارد ما نمی‌گوییم اساسنامه‌مان کامل است، بنابراین هرگونه تغییراتی که ایجاد می‌شود باید بر اساس نظرات مجمع باشد و ما موظف هستیم به عنوان خانواده فوتبال بند‌بند اساسنامه را اجرا کنیم.

دبیرکل فدراسیون فوتبال با بیان اینکه سال آینده روزهای سختی در انتظار فوتبال ایران است اظهار داشت: علاوه بر جام باشگاه‌های آسیا تیم ملی ایران از 14 خرداد مسابقات خود را آغاز می‌کنند. ازبکستان تیمی است که همیشه مقابل ما خوب کار کرده است. امیدوارم با تعامل و حمایت بیشتر شرایط برای نتیجه خوب فراهم کنیم.

هر روزی که از دست بدهیم سال آینده با مشکل مواجه می‌شویم. پیش از رفتن کی‌روش به مالزی جلسه‌ای را با وی و کفاشیان برگزار کردیم امیدوارم مغایرتهای تفهیمی که به وجود آمده برطرف شود چرا که اهالی ورزش دنبال این هستند که نتیجه تیم ملی چه می‌شود؟

نبی در پاسخ به این سؤال که وضعیت سرپرست تیم ملی کی مشخص می‌شود عنوان کرد: دبیرخانه‌ای به عنوان کمیته تیم‌های ملی که خود از چند بخش بین‌المللی اداری و پشتیبانی تشکیل شده است زیر نظر دبیر کل و فدراسیون فوتبال ساماندهی شده است. پس از بازگشت کی‌روش درباره سرپرست تیم ملی تصمیم‌گیری می‌کنیم.

دبیرکل فدراسیون فوتبال درباره اسپانسر تیم ملی نیز گفت: اگر با یکی از مؤسسه‌های مالی، اعتباری و بانکه به توافق برسیم اسپانسر تیم ملی مشخص خواهد شد.

علیرضا رحیمی مدیرعامل باشگاه سپاهان نیز در این برنامه حضور داشت: وی درباره اینکه مسئولیت باشگاهی را قبول کرده است که در جدول جایگاه خوبی نداشت، گفت: روزهای سختی را گذراندیم. سپاهان جایگاه خوبی در آسیا دارد اما اتفاقاتی در این تیم افتاد که مربطو به من نیست.

تعدادی از بازیکنان خوب ما جدا شدند و مشکلاتی برای تیم به وجود آمد.

وی ادامه داد: در طول 24ساعت این مسئولیت را قبول کردم. هوداران نیز بسیار صبوری نشان دادند و همه در اصفهان برای موفقیت این تیم کمک کردند.

مدیرعامل باشگاه سپاهان همچنین درباره بحث دو شغله‌ها و افراد بازنشسته در انتخابات فدراسیون فوتبال تصریح کرد: اگر افراد بازنشسته بازخرید و دو شغله نمی‌توانند بیایند، چه کسی باید رئیس فدراسیون شود. در این صورت باید دنبال یک آدم بیکار بگردیم.

رئیس فدراسیون باید کسی باشد که جامعه ورزش وی را بپذیرند.

رحیمی همچنین در پاسخ به این سؤال که چه تفاوتی بین سپاهان و ذوب‌آهن وجود دارد و سپاهان مشکل مالی ندارد، گفت: هنوز تعریف قانونمندی از باشگاه نداریم، باید جایگاه ورزش در دولت مشخص شود. فولاد یک بخش خصوصی دارد و سهامداران این تیم از پرسنل فولاد سپاهان هستند و همه برای پیشرفت تیم کمک می‌کنند. البته به سپاهان به عنوان تیم ملی نگاه می‌شود.

وی همچنین در پاسخ به این سؤال که سپاهان در پایان لیگ چه مقامی کسب خواهد کرد، گفت: نتیجه خوب می‌گیریم.
جمعه 19 اسفند 1390  5:20 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها