0

برنامه‌هايي از تلويزيون پخش مي‌شوند كه هيچ نكته و نقدي را مطرح نمي‌كنند

 
mahmoodsafari
mahmoodsafari
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1390 
تعداد پست ها : 7673
محل سکونت : کهگیلویه و بویراحمد

برنامه‌هايي از تلويزيون پخش مي‌شوند كه هيچ نكته و نقدي را مطرح نمي‌كنند

تلويزيون و راديو

3-15.jpg

تهيه‌كننده‌ي سريال «نقطه سر خط» ـ سريالي كه از شبكه سه سيما پخش مي‌شود ـ از مراحل پاياني نگارش و توليد اين مجموعه خبر داد.

مهران مهام در گفت‌وگو با خبرنگار سرويس تلويزيون خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، اعلام كرد:‌ نگارش مجموعه تلويزيوني «نقطه سر خط» هنوز به پايان نرسيده و قسمت‌هاي پاياني آن ادامه دارد.

او با بيان اينكه تصويربرداري سريال نيز تا آخرين روزهاي پاياني سال ادامه دارد،‌ درباره‌ي بازخوردهاي اين سريال گفت: از منابع مختلف تشكر شنيده‌ايم؛ قصه‌ هم قصه خوبي بوده است.

مهام درباره‌ي داستان اين سريال نيز عنوان كرد:‌ اين سريال بخشي از جامعه را تصوير مي‌كند كه اميدواريم مورد توجه قرار گيرد. اين مساله را به عنوان يك نقد اجتماعي مطرح كرديم تا مورد توجه قرار بگيرد.

او تاكيد كرد:‌ وقتي كه ما زحمت زيادي براي توليد يك سريال مي‌كشيم و براي آن هزينه مي‌كنيم بايد پيامي هم داشته باشد در غير اين صورت به درد نمي‌خورد و اگر بخواهيم فقط خنده‌دار باشد، نكته‌ي مهمي را مطرح نكرده‌ايم.

وي ادامه داد: بايد نقد اجتماعي در چنين سريال‌هايي مطرح شود؛ ما در «متهم گريخت» و ساير كارهايي كه داشتيم نيز به نقد اجتماعي توجه كرديم. كما اينكه در حال حاضر برنامه‌هايي از تلويزيون پخش مي‌شود كه صرفا براي خنده هستند و هيچ نكته و نقد اجتماعي را مطرح نمي‌كنند. در حالي كه گفتن اين مسائل خوب است و عده‌اي را به چالش مي‌كشاند.

مهام در پايان به ايسنا گفت: تا به حال حدود 20 قسمت از «نقطه سر خط» آماده شده است و ما به صورت فشرده و با فشار، كاري زياد كار مي‌كنيم تا آنتن را خالي نگذاريم و كارمان را به موقع، برسانيم.

به گزارش ايسنا،‌ سريال «نقطه سرخط» به كارگرداني سعيد آقاخاني و تهيه‌كنندگي مشترك مهران مهام و ايرج محمدي روزبهاني به ماجراي يك كارمند بازنشسته مي‌پردازد كه در تامين هزينه جهيزيه دخترش با مشكل مواجه شده است. حميد لولايي، علي صادقي، مرجانه گلچين، مريم سعادت، غلامرضا نيکخواه، افسانه ناصري، اشکان اشتياق، مونا بيگي، بهشاد شريفيان، اکبر وارث، کريم قرباني، مهديه تقي پور، فرزاد حاتميان، اصغر حيدري، فتح الله طاهري از جمله بازيگران اين سريال هستند.

جمعه 19 اسفند 1390  12:38 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها