0

عسگري: بازگشت كرمي و معتمد مرا دلگرم كرده است

 
mahmoodsafari
mahmoodsafari
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1390 
تعداد پست ها : 7673
محل سکونت : کهگیلویه و بویراحمد

عسگري: بازگشت كرمي و معتمد مرا دلگرم كرده است

كشتي، رزمي

50-6.jpg

سرمربي تيم ملي تكواندو بزرگسالان ايران كه تيمش را براي حضور در بازي‌هاي المپيك 2012 لندن آماده مي‌كند، گفت: محمد باقري معتمد و يوسف كرمي روز به روز بهتر مي‌شوند.

فريبرز عسگري در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، اظهار كرد: كرمي و معتمد كه مدتي را به دليل مصدوميت از تمرينات سنگين تكواندو دور بودند، اكنون شرايط خيلي خوبي دارند و روز به روز بهتر مي‌شوند.

وي افزود: بازگشت اين دو ملي‌پوش به اردوهاي پرفشار تيم ملي براي من به عنوان سرمربي تيم باعث دلگرمي است، چون وقتي آن‌ها در اردو بودند، همه چيز را كامل مي ديدم و همه ملي‌پوشان با شور و شوق تمرين مي‌كردند.

سرمربي تيم ملي تكواندو با اشاره به اين كه باقري معتمد و يوسف كرمي به تورنمنت هلند اعزام نخواهند شد، گفت: من و بسحاق مربي بدنساز تيم ملي همراه فرزاد عبداللهي و كوروش رجلي دو ملي‌پوش ايران از تيم المپيك راهي اين تورنمنت خواهيم شد. تيم ملي اميد هم به اين مسابقات مي‌آيد.

وي ادامه داد: براي كسب آمادگي لازم جهت حضور در بازي‌هاي المپيك در سال 91 دو اعزام برون مرزي به كره جنوبي و فرانسه را مدنظر داريم. اردوي كره جنوبي اول تا 10 خرداد است كه در آن علاوه بر تمرين مسابقه هم خواهيم داشت.

عسگري يادآورشد: اردوي فرانسه هم يك ماه قبل از بازي‌هاي المپيك است كه در كمپ بسيار مجهزي برگزار خواهد شد. در اين كمپ كه طبق توافق كميته‌ ملي المپيك ايران و فرانسه هماهنگ شده است، قرار است اردو داشته باشيم.

سرمربي تيم ملي در پاسخ به اين سوال كه آيا در كمپ فرانسه تيم ملي تكواندو هم حضور خواهد داشت؟ گفت: نمي‌دانم، خودمان خواستار برگزاري اين اردو در فرانسه بوديم. اگر آن‌ها هم بخواهند هماهنگي لازم را انجام خواهيم داد و اگر صلاح باشد، با آن‌ها تمرين خواهيم كرد.

جمعه 19 اسفند 1390  11:51 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها