0

گوگل پلی؛ مارکت ،کتاب، موزیک و ویدیو را ترکیب می‌کند

 
madahsniper
madahsniper
کاربر طلایی3
تاریخ عضویت : خرداد 1389 
تعداد پست ها : 329
محل سکونت : تهران

گوگل پلی؛ مارکت ،کتاب، موزیک و ویدیو را ترکیب می‌کند

 

فارنت:پلتفرم اندروید امروز به عنوان یک قدم بزرگ اقدام به متحد کردن سرویس‌های موسیقی، فیلم، کتاب و اندروید مارکت در مجموعه‌ای به نام گوگل پلی کرده است.

گوگل در تلاش است تا تمامی محتوای قابل دانلود از جمله برنامه‌ها، فیلم‌ها، موسیقی و کتاب‌ها را با استفاده از این سرویس همگام سازی کرده و در ابرهای دیجیتال خود ذخیره کند  و این امر به کاربران این اجازه را خواهد داد تا هرگونه آهنگ موسیقی، فیلم و کتاب های الکترونیکی را فقط با استفاده از سرویس گوگل پلی تهیه کنند.

برای اینکه سوئیچ بین اندروید مارکت  به گوگل پلی صورت گیرد غول دنیای جستجو در حال ارائه بروز رسانی برای دستگاه‌های اندروید ۲.۲ و به بعد در طی روزهای آینده است و از این به بعد به صورت رسمی گوگل پلی منبع محتوای قابل دانلود اندروید خواهد بود.

این سرویس جدید چقدر ظرفیت دارد و گوگل در پاسخ گفته است که هر کاربر می‌تواند تا ۲۰ هزار آهنگ به همراه یک میلیون عدد خرید از گوگل پلی را در اکانت خود داشته باشد و تمامی این‌ها در کمتر از یک دقیقه در اختیار کاربر قرار خواهد گرفت.

متاسفانه اعلام شده است که این سرویس فعلا در کشور آمریکا قابل استفاده خواهد بود و سایر کاربران باید کمی بیشتر منتظر بمانند.

راستی این سرویس چقدر مرا به یاد آیتونز اپل که چند سالی است راه‌اندازی شده است می اندازد؟

جمعه 19 اسفند 1390  10:59 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها