0

بالوتلي جريمه شد

ariya_tbs
ariya_tbs
کاربر برنزی
تعداد پست ها : 1395

بالوتلي جريمه شد

در حالي که منچسترسيتي شنبه اين هفته بايد مقابل بولتون قرار مي گرفت، اين مهاجم ايتاليايي روز جمعه در نزديکي يک باشگاه شبانه در ليورپول ديده شد.

روبرتو مانچینی، سرمربی منچسترسیتی، تایید کرد که ماریو بالوتلی، مهاجم دردسرساز تیمش، به دلیل زیر پا گذاشتن مقررات باشگاه پیش از دیدار مقابل بولتون معادل مبلغ دستمزد یک هفته اش جریمه شد.

در حالی که منچسترسیتی شنبه این هفته باید مقابل بولتون قرار می گرفت، این مهاجم ایتالیایی روز جمعه در نزدیکی یک باشگاه شبانه در لیورپول دیده شد.

سوپرماریو در دیدار مقابل بولتون به میدان رفت و گلزنی هم کرد اما مانچینی از مدیران باشگاه خواست در مورد تخلف بالوتلی تحقیق کنند.

مانچو در گفتگو با خبرنگاران گفت:" من با ماریو صحبت کردم و او را به خاطر کاری که انجام داده بود، معادل دستمزد یک هفته اش جریمه کردم. این طبیعی است زیرا بازیکنان باید پیش از بازی رفتر مناسبی داشته باشند."

مانچینی همچنین تایید کرد که بالوتلی این جریمه را پذیرفته؛ جریمه ای که براساس شایعات معادل 120 هزار پوند است.

بالوتلی در این فصل دردسرهای زیادی ایجاد کرده که حتی باعث نگرانی چزاره پراندلی، سرمربی تیم ملی ایتالیا نیز شده است.

پنج شنبه 18 اسفند 1390  8:20 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها