0

جان تری در آستانه بازگشت به میادین

alaleh70
alaleh70
کاربر طلایی3
تعداد پست ها : 3248

جان تری در آستانه بازگشت به میادین

در حالی که انتظار می رفت کاپیتان آبی ها برای دو ماه از میادین دور باشد، او خیلی زود تمریناتش برای بازگشت به میادین را آغاز کرده است

FA Cup - QPR vs Chelsea, John Terry

سایت گل- جان تری، کاپیتان چلسی، که دو هفته قبل تحت عمل جراحی قرار گرفته بود و انتظار می رفت برای دو ماه از میادین دور باشد، با یک ریکاوری سریع و باورنکردنی، در آستانه بازگشت به میادین قرار دارد.

این مدافع باتجربه در دیدار تیمش مقابل پورتسموث در جام حذفی به دلیل برخورد با تیر دروازه دچار مصدومیت شد.

مصدومیت او پیش از دیدار چلسی مقابل ناپولی در لیگ قهرمانان شدت پیدا کرد و به همین دلیل کادر پزشکی باشگاه تصمیم به جراحی پای او گرفت.

اما در حالی که انتظار می رفت او برای دو ماه از میادین دور باشد، او خیلی زود تمریناتش برای بازگشت به میادین را آغاز کرده است. کاپیتان آبی ها تاکید کرد که غلبه بر جنبه های روانی این مصدومیت نقش مهمی در بازگشتش داشت.

او در گفتگو با چلسی تی وی گفت:" وقتی عمل کردم، تنها دو روز بعد شروع به دویدن کردم که شگفت انگیز بود. وقتی تحت عمل جراحی قرار می گیرید، برای بازگشت باید بر موانع روانی نیز غلبه کنید. وقتی این موانع را کنار بزنید، سریع تر حرکت می کنید.

من به فیزیو تراپ شرایطم را گفتم. می خواهم هر چه سریع تر برگردم و هرچه زودتر برای تیم بازی کنم."

پنج شنبه 18 اسفند 1390  7:59 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها