0

کانتونا: مسي نبوغ کودکيش را حفظ کرده‌است

 
alaleh70
alaleh70
کاربر طلایی3
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 3248
محل سکونت : هرمزگان

کانتونا: مسي نبوغ کودکيش را حفظ کرده‌است

 بارسا شب گذشته موفق شد در ديدار برگشت مرحله يک هشتم نهايي چمپيونزليگ با نتيجه 7-1 لورکوزن را شکست دهد و مسي با به ثمر رساندن 5 گل در اين ديدار، شب درخشاني را سپري کرد.


 
اریک کانتونا، اسطوره باشگاه منچستریونایتد، معتقد است لیونل مسی در بازی هایش نبوغی را به نمایش می گذارد که تنها کودکان از آن برخوردارند. 

بارسا شب گذشته موفق شد در دیدار برگشت مرحله یک هشتم نهایی چمپیونزلیگ با نتیجه 7-1 لورکوزن را شکست دهد و مسی با به ثمر رساندن 5 گل در این دیدار، شب درخشانی را سپری کرد. 

کانتونا در گفتگو با خبرنگاران گفت:" در بازی مسی همچنان گوشه هایی از بازی های دوران کودکی اش دیده می شود و می بینید که وقتی مقابل هزاران نفر بازی می کند، لحظاتی هست که احساس می کند، یک ستاره است. 

بازیکنان بزرگ کسانی هستند که نبوغ دوران کودکی شان را همچنان حفظ کرده اند. من همیشه فکر می کنم که بازی بارسا شگسف انگیز است اما این مسی است که استثنایی است." 

کانتونا که در ژانویه 2011 به عنوان مدیر سازمان فوتبال باشگاه نیویورک کاسموس انتخاب شد، اعلام کرد این پست را با الهام از یوهان کرویف پذیرفته است. 

" ایده من این است که همان کاری که کرویف در بارسا انجام داد، تکرار کنم. آنها کودکان را از سنین پایین وارد فوتبال می کنند." 

منبع: ورزش 3
پنج شنبه 18 اسفند 1390  7:46 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها