0

وابستگی علمی به غیرمسلمان از مصادیق جنگ نرم است

 
hamed_yurdum
hamed_yurdum
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : دی 1390 
تعداد پست ها : 35378
محل سکونت : آذربایجان غربی-سولدوز

وابستگی علمی به غیرمسلمان از مصادیق جنگ نرم است

وابستگی علمی به غیرمسلمان از مصادیق جنگ نرم است
 

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر طرح جدایی از ولایت، ترویج مفاسد اخلاقی، ابتذال اجتماعی و وابستگی علمی و فناوری اسلام به جهان غیر اسلامی را از جمله تهاجمات نرم جهان دین ستیز علیه دولت های اسلامی عنوان کرد.
منبع خبر: www.hawzahnews.com


حجت الاسلام والمسلمین صفایی بوشهری در مراسم افتتاح مؤسسه فرهنگی تربیتی امام صادق(ع) که با حضور فرمانده سپاه امام صادق(ع)، مدیران کل، روحانیت و مسئولین فرهنگی استان برگزار شد به بررسی مسئله فرهنگ و جوانان پرداخت و گفت: فرهنگ مقوله ای است که دارای دو بعد فرصت و تهدید است که باید با شناخت این ابعاد از ظرفیت های آن برای تعالی جامعه استفاده کرد.
 
نماینده مقام معظم رهبری در استان بوشهر با ذکر اینکه در تاریخ سیاسی، جهان اسلام، هیچ گاه در مقابل تهاجم سخت دشمنان شکست نخورده است، بیان داشت: هر وقت تهاجم دشمن از «سخت»  به «نرم» تبدیل شده است، این تهاجم اثر خود را بر جهان اسلام گذاشته است.
 
وی در ادامه طراحی جدائی از ولایت و ولایت مداری، ترویج مفاسد اخلاقی، ابتذال اجتماعی، ایجاد وابستگی علمی و فناوری اسلام به جهان غیر اسلامی را از دیگر تهاجمات نرم جهان دین ستیز علیه دولت های اسلامی نام برد و گفت: باید آمادگی خود را در مقابل این تهاجمات به منصه ظهور بگذاریم و هیچ گاه از این تحرکات غافل نشویم.
 
نماینده ولی فقیه در استان بوشهر تهاجم فرهنگی را یکی از راهکارهای تجربه شده و معاصر جهان استکبار علیه دولت های اسلامی دانست و خاطرنشان کرد: کشورهای استکباری با برنامه ریزی در عرصه های معرفتی، اخلاقی و سیاسی در حال انجام کار هستند و ما در مقابل این تهاجمات باید در عرصه دفاع مقدس فرهنگی، سیاسی و معرفتی کوشا باشیم.
 
حجت الاسلام والمسلمین صفایی بوشهری در ادامه سخنان خود گفت: دشمنان می خواهند در عرصه معرفتی تمامی مبانی اسلامی را زیر سؤال ببرند و در تهاجم اخلاقی و معنوی؛ اخلاق، حجاب و عفاف را از بین ببرند و نظام را از درون دچار چالش کنند تا بتوانند طرح براندازی خود را اجرا می کنند.
 
وی  افزود: باید مؤسسات فرهنگی متصل به ولایت، تقویت، حمایت  و گسترش داده شود و این مؤسسات نیز باید با  تمام وجود در دفاع مقدس فرهنگی برای دفاع از  ولایت حضور پیدا کنند.
 
ححت الاسلام والمسلمین صفایی بوشهری در ادامه از اشخاص مخالف با فعالیت مؤسسات فرهنگی به عنوان مردودین دین و سیاست نام برد.
 
وی جوانان را انسان هایی آرمان گرا، با انرژی، بدون دل بستگی دنیایی و سرمایه واقعی آینده یک نظام نام برد و از مسئولین استان بوشهر خواست با اعتماد به جوانان در عرصه های مدیریتی، علمی و فرهنگی آنان را حمایت کنند.


پل ارتباطی :  daniz_0443@yahoo.com

شنبه 6 اسفند 1390  1:20 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها