0

پذیرایی ماشین فروش خودکار با اینترنت رایگان از مشتریان

 
djmojtaba
djmojtaba
کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت : مهر 1390 
تعداد پست ها : 83
محل سکونت : یزد

پذیرایی ماشین فروش خودکار با اینترنت رایگان از مشتریان

 

می توان ژاپن را کشور ماشین های فروش خودکار نامید. چرا که اين کشور هميشه محل تولد ایده ها و طرح های متنوع ساخت ماشين های فروش خودکار با توانایی ها و قابليت های مختلف بوده است. این قبيل محصولات علاوه بر جنبه های تبلیغاتی و فانتزی، عرضه محصولات برای مشتریان را آسان تر و دوست داشتنی تر می سازد.

 

این بار یک شرکت ژاپنی به نام Asahi ، می خواهد با یک شگرد تبلیغاتی ویژه از مشتریان خود پذيرايی کند. همه دارندگان اسمارت فون ها، تبلت ها، نوت بوک ها که در شعاع 50 متری از ماشين فروش خودکار این شرکت قرار دارند می توانند از شبکه وای-فای و اینترنت آن به صورت رایگان استفاده کنند.

 

در واقع با اين ترفند مشتريان می توانند یک نوشیدنی را از این ماشين خریداری کرده و در کنار آن 30 دقیقه از شبکه وای-فای رایگان آن برای اتصال به اینترنت استفاده کنند. جالب آنجا است که پس از اتمام 30 دقیقه زمان برای هر کاربر، امکان اتصال مجدد نیز وجود دارد.

 

این شرکت قرار است 1000 دستگاه را در سال 2012 در پنج ناحيه از ژاپن راه اندازی کند و این رقم را تا پایان سال 2017 به 10000 دستگاه برساند.

 

تصور کنید. در یک فروشگاه قدم می زنید. يک ماشین فروش خودکار شما را به استفاده از شبکه وای-فای رایگان و خرید نوشیدنی مورد علاقه تان دعوت کند. توييت کنید، ايميل بزنید و همه دوستان خود را به آنجا دعوت کنيد.

 djmojtaba

شنبه 17 دی 1390  8:55 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها