0

سیاسی‌ترین فیلم تاریخ سینمای ایران در نیمه راه

 
mohammad_43
mohammad_43
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1388 
تعداد پست ها : 41934
محل سکونت : اصفهان

سیاسی‌ترین فیلم تاریخ سینمای ایران در نیمه راه

سیاسی‌ترین فیلم تاریخ سینمای ایران در نیمه راه

 شبکه ایران نوشت:فیلم تازه ابوالقاسم طالبی که قرار است با محوریت انتخابات ریاست جمهوری دهم و حوادث پس از آن ساخته شود، هم‌اکنون با نگارش نیمی از تحقیقات برای نوشتن فیلمنامه در حال پیگیری است. «اینجا غبار روشن است» که عنوان سیاسی‌ترین فیلم تاریخ سینمای ایران را به خود گرفته است، قرار است به کارگردانی و نویسندگی ابوالقاسم طالبی و تهیه‌کنندگی محمد خزاعی تولید و اکران شود.

همچنین، این کارگردان در کنار پژوهش، کار فیش‌برداری را نیز انجام می‌دهد و با پایان تحقیقات، نگارش فیلمنامه «اینجا غبار روشن است» را آغاز می‌کند. تهیه‌کننده این پروژه سینمایی پیش از این عنوان کرده ‌بود که با پایان نگارش فیلمنامه، این فیلم شهریورماه وارد مرحله پیش تولید جدی می‌شود.

همچنین تاکنون حضور امیر کریمی به عنوان مدیر فیلمبرداری و محمد صنعتی به عنوان مدیر تولید قطعی شده‌ است.

ابوالقاسم طالبی که پیش از این فیلم‌های سینمایی همچون «عروس افغان»، «نغمه»، «ویرانگر» و... و در عین حال مجموعه‌های تلویزیونی «به کجا چنین شتابان» و «بازگشت پرستوها» را کارگردانی کرده است، در هفتمین فیلم بلند خود «اینجا غبار روشن است» را به روی پرده خواهد برد.


قُلْ سِیرُوا فِی الْأَرْضِ فَانظُرُوا کَیْفَ بَدَأَ الْخَلْقَ ثُمَّ اللَّهُ یُنشِئُ النَّشْأَةَ الْآخِرَةَ إِنَّ اللَّهَ عَلَى کُلِّ شَیْءٍ قَدِیرٌ (بگو در زمین بگردید و بنگرید خداوند چگونه آفرینش را آغاز کرده است، سپس خداوند به همین گونه، جهان را ایجاد می کند خداوند یقیناً بر هر چیز تواناست)   /عنکبوت20
پنج شنبه 7 مرداد 1389  9:01 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها