0

مطلبی جالب با عنوان "چگونه وارد خواب دیگران شویم"

 
mashhadizadeh
mashhadizadeh
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اردیبهشت 1388 
تعداد پست ها : 25019
محل سکونت : بوشهر

مطلبی جالب با عنوان "چگونه وارد خواب دیگران شویم"

مطلبی جالب با عنوان "چگونه وارد خواب دیگران شویم"

 

http://marshal-modern.ir/Archive/8241.aspx

 

موضوع خيلي جالبيه. از وقتي بچه بودم درباره احتمال انجام اين کار فکر ميکردم و هميشه خواب براي من مرموز بوده. شايد چون تنها چيزي بوده که در دسترسم بود و من نميتونستم اون را درک کنم. مثلا ميشنيدم که فلاني روح فلاني را تو خواب ديده و باور ميکردم چون من به دين اسلام ايمان دارم و باورم نسبت به اين مسائل بسيار زياده ولي نميتونستم مسئله را به کناري بگذارم و هميشه ذهن من مشغول بود. در اين چند سال در اين باره اطلاعات کافي و آگاهي کاملا خوبي بدست آوردم.

 الان ميتونم بگم که اين کار امکان پذيره. ولي جالب اينه که شخصي که ما به خواب اون وارد ميشيم خواب را از ياد ميبره و البته هيچوقت به ديد ما به اون آگاه نيست. ولي در صورتي که محتويات خواب را براي اون بازگو کنيم ميتونيد چهره متعجب و مات شخص را ببينيد که بهتون ميگه تو از کجا ميدوني! خوب البته که ميدونم چون من وارد خواب تو شدم. انجام اين کار نسبتا ساده است. فقط کمي تمرين نياز داره. اول از همه بايد اين را يادآوري کنم. وقتي شما خواب ميبينيد مثل اين نيست که شما داخل يه دنياي خاص خودتون شده باشيد. نه اينطور نيست.

 خواب شما ميتونه خواب ديگران هم باشه. پس خيلي از اشخاصي که در خواب ميبينيم ميتونن افراده ديگري باشن که آگاه يا ناآگاه به خواب شما وارد شدن. و درواقع اين يه اصطلاحه. ميشه گفت با شما در بعد ديگري تماس پيدا کردند. پيشنياز اين کار آگاه شدن در خواب يا برونفکني کالبد اختريه. که البته هر دو اينها براي انجام اين کار فرقي ندارند. بعد از اينکه به يکي از دو حالتي که گفتم رسيديد طرف مقابل را تجسم کنيد و تصميم بگيريد که پيش شخص مورد نظر بريد. البته اين کار را در موقعي که مطمئن هستيد شخص خواب هست انجام بديد. بعد از اينکه اين کار را کرديد خودتون را پيش شخص مورد نظرتون پيدا ميکنيد.

 در صورتي که شما با دوستتون ميخواهيد اين کار را انجام بديد ميتونيد قرار بذاريد که حرفهايي را به هم بزنيد و بعداز بيداري به ميزان صحت آنها پي ببريد. کار بسيار جالبتري که ميشه انجام داد آگاه کردن طرف مقابل هست. خوب شما در زمينه آگاهي در خواب فعاليت داريد (و يا برونفکني کالبداختري) ولي دوستتون تازه شروع به تمرين کرده و شما ميخواهيد اين روش را براي دوستتون بکار ببريد تا اون بتونه آگاه بشه. به اون ميگيد که وقتي اون خوابيد به خوابش وارد ميشيد و اونو از اينکه داره خواب ميبينه آگاه ميکنيد.

 شما وارد خوابش ميشيد و خواب بودنش را بهش ميگيد و اينکه داره خواب ميبينه و اون بلافاصله آگاه ميشه يا نه دست به آزمايش ميزنه مثلا شما به اون ميگيد ارتفاع بگير و اون بعد از انجام اين کار متقاعد ميشه که خواب و باينصورت آگاه ميشه. در صورتي که اينکار دو نفر توافقا اينکار را يعني وارد شدن در خواب يکديگر انجام ميدهند بهتره که همزمان بيدار بشوند تا بتونند خوابشون را بسرعت بياد بيارند.

 درصورتي که هر دو بعد از ديدن هم در خواب به خوابشون ادامه بدهند به احتمال زياد جريان ديدن همديگر را فراموش ميکنند. حتي اکثر مواقع يکنفر هم ميتونه به ديگري يادآوري کنه و اين درصورتيکه يکنفر بلافاصله از خواب بيدار شده باشه ولي شخص دوم به خوابيدن ادامه بده ممکنه و شخص اغلب بعد از شنيدن جزئيات اون خواب همه چيز به يادش مياد.

وقتي اين کار را انجام بديد به جزئيات خيلي جالبي ميرسيد. مثلا لباس شخص مقابل را ميبينيد(حتما ميپرسيد کي رسيده لباس بپوشه؟ منم نميدونم). کارهاي خيلي جالبي ميشه انجام داد. براي مثال شما ميتونيد خيلي از پديده ها را آزماش کنيد. در خوابتون پديده جالبي انجام بديد و ببينيد آيا دوستتون هم ميتونه اين پديده را ببينه. مثلا يک گوي انرژي درست کنيد( به نوشته هاي قبلي مراجعه کنيد).

 ا يک دريچه زمان باز کنيد (؟؟؟؟) و درصورتي که دوست شما توانست دريچه را مشاهده کنه با هم واردش بشيد. حتما به حالتهاي خيلي جالبي برخورد خواهيد کرد. فراموش نکنيد که براي انجام اين کار به تمرين نياز داريد و درصورتيکه در بار اول موفق نشديد باز هم تلاش کنيد

    حمید.bmp

 

 

دوشنبه 28 تیر 1389  6:12 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها